Artykuły do tagu: GOKiS

Oglądali gigantyczne bakterie i owady
To był pierwszy wakacyjny wjazd zorganizowany przez GOKiS. 5 lipca dzieciaki z gminy Moszczenica wybrały się do Parku Mikrokosmos w Ujeździe.
Zatańczyli i zaśpiewali dla wszystkich mam!
W amfiteatrze przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy uroczyście świętowano Dzień Matki.
Pisanki i kraszanki w moszczenickim GOKiS
W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy odbył się coroczny kiermasz wielkanocny „Pisanki, kraszanki...” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Stanisława Kostki.
GOKiS w Moszczenicy zaprasza na Dzień Kobiet
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza na program artystyczny „Jestem kobietą”, już 8 marca, godz. 16.00.
Halowe Mistrzostwa OSP w Piłce Nożnej
W najbliższą niedzielę (21.02) w hali sportowej w Moszczenicy rozegrane zostaną II Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków OSP w Halowej Piłce Nożnej.
Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Moszczenicy
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy oferuje wiele atrakcji podczas tegorocznych ferii zimowych.
Moszczenica zagrała z Orkiestrą
Żołnierska grochówka, przejazd w koszu drabiny strażackiej i pokazy Automobilklubu to jedne z atrakcji 24. Wielkiego Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Moszczenicy. Sztab mieścił się przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu i OSP Moszczenica. Pieniądze trafiały do puszek zarówno podczas zbiórki, jak i za zlicytowane przedmioty.
Wspólnie kolędowali w Moszczenicy
Ponad 100 osób spotkało się w sali OSP w Moszczenicy na corocznej gminnej „Wigilii samotnych serc”.
GOKiS zaprasza na zajęcia
Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy serdecznie zaprasza chętnych do udziału w kołach zainteresowań dla dzieci i młodzieży (taniec ludowy, taniec nowoczesny, balet, koło plastyczne, koło szachowe, studio piosenki).
Moszczenica: Lipiec pełen atrakcji
Lipiec to dla Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy okres wytężonej pracy. W ramach "Bezpiecznych wakacji z GOKiS-em" odbyła się wycieczka dla dzieci na kręgielnię i kąpielisko w Tomaszowie oraz do zamku w Inowłodzu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat