Artykuły do tagu: GOKiS

Mistrzostwa bronić będą strażacy z OSP Moszczenica.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zachęca do wspólnego spędzenia tegorocznych ferii zimowych.
Padł nowy rekord w Moszczenicy! Sztab zebrał ponad 20 tysięcy złotych
Gorące serca, szczodre datki i wielu ludzi gotowych nieść pomoc i nadzieję innym. Taki był moszczenicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Koncert Noworoczny w Moszczenicy
W niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy można było posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu solisty Radosława Blonki, któremu towarzyszyła Orkiestra Kameralna PSM w Piotrkowie pod dyrekcją Ewy Izydorczyk – Grzelak oraz Jagody Wyrwińskiej.
„Jacy Tacy Moszczeniacy” i Korytkowski nagrodzeni
Kolejny sukces reprezentantów Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy na XXII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów.
Moszczenica: Pieśń o Bogu ukrytym
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Moszczenicy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają w najbliższą niedzielę 23 października o godz. 16.30 do obejrzenia i wysłuchania montażu literacko-muzycznego „Jan Paweł II – pieśń o Bogu ukrytym”.
Święto Plonów w Moszczenicy
Moszczenica świętowała Dożynki Gminne. Tłumnie przybyli mieszkańcy wspólnie z władzami gminy dziękowali rolnikom za tegoroczne plony.
Tym razem zwiedzali zabytkową kopalnię
Zabytkowa Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach – taki był kierunek kolejnej wycieczki w ramach programu „Bezpieczne wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Moszczenicy”.
Oglądali gigantyczne bakterie i owady
To był pierwszy wakacyjny wjazd zorganizowany przez GOKiS. 5 lipca dzieciaki z gminy Moszczenica wybrały się do Parku Mikrokosmos w Ujeździe.
Zatańczyli i zaśpiewali dla wszystkich mam!
W amfiteatrze przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy uroczyście świętowano Dzień Matki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat