Artykuły do tagu: GKS Bełchatów

Zmiana trenera w Bełchatowie
Marcin Węglewski nie poprowadzi już GKS-u Bełchatów. Klub nie przedłuży wygasającego z końcem czerwca kontraktu, o czym poinformowano w środowym komunikacie prasowym.
PGE GKS Bełchatów wygrał w Białymstoku z Jagiellonią 1:0 w 23 kolejce Orange Ekstraklasy. Bramkę na wagę pierwszych trzech punktów w rundzie wiosennej zdobył strzałem z rzutu wolnego Łukasz Garguła w 61 min.
21.03.2008 17:20
Orest Lenczyk nie jest już trenerem piłkarzy PGE GKS Bełchatów. Dziś zarząd klubu rozwiązał umowę ze szkoleniowcem.
10.03.2008 15:39
Pomimo wiosennej pogody, nastroje wśród piłkarzy PGE GKS nie są radosne. Wczoraj bełchatowianie ulegli w Krakowie Wiśle 0:2. Runda wiosenna rozpoczęła się dla nich fatalnie. Wicemistrzowie Polski pozostają w tym roku bez zwycięstwa i choćby jednej zdobytej bramki w ligowym meczu.
Andrzej Zalejski został wybrany nowym prezesem GKS-u Bełchatów podczas dzisiejszego spotkania rady nadzorczej wicemistrza Polski. Zalejski zastąpił Jerzego Ożoga, który podał się do dymisji.
Jerzy Ożóg odchodzi ze stanowiska prezesa GKS Bełchatów SSA. Ożóg złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Na razie nie wiadomo, kto będzie jego następcą.
03.08.2007 14:23
PGE GKS Bełchatów po rzutach karnych wygrał w rewanżowym meczu z Ameri Tbilisi 4:2 i awansował do kolejnej rundy Pucharu UEFA. Niespodziewaanie po regulaminowym czasie gry i dogrywce wynik brzmiał 2:0 dla gospodarzy. Rywalizację musiały więc rozstrzygnąć strzały z "11", które lepiej wykonywali piłkarze Bełchatowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat