Artykuły do tagu: GóraKamieńsk

Minister Błaszczak na Górze Kamieńsk
Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji mówił o bezpieczeństwie podczas rozpoczynających się ferii przy okazji odwiedzając Górę Kamieńsk. Towarzyszył mu m.in. Jarosław Szymczyk, komendant główny policji.
Zdobyli Górę Kamieńsk
W sobotę po raz czwarty odbyła się integracyjno-sportowa akcja „Zdobywamy Górę Kamieńsk", której organizatorem jest Stowarzyszenie Akademia Pana Grześka i Fundacja Aktywnej Rehabilitacji.
Przez kilka dni leżał sam. Głodny i sparaliżowany
Wolontariuszki Fundacji Miasto Kotów (Marta i Nicola) odebrały telefon z informacją, że na Górze Kamieńsk jest sparaliżowany od pasa w dół kociak.
Na Górze Kamieńsk czekają na mróz
Na Górze Kamieńsk zakończyły się przygotowania do sezonu zimowego. Rozpoczęło się nawet sztuczne naśnieżanie stoku, jednak zapowiadana odwilż póki co uniemożliwia dalszą produkcję śniegu.
23.08.2014 10:00
Na wózkach pod górę
Ponad 70 osób z całej Polski poruszających się na wózkach inwalidzkich próbować będzie swoich sił, wjeżdżając na Górę Kamieńsk. Już jutro (w niedzielę, 24 sierpnia) II edycja akcji “Zdobywamy Górę Kamieńsk”.
Budują szlak rowerowy Słok – Góra Kamieńsk
Trwają prace przy budowie powiatowego szlaku rowerowego na odcinku Słok – Góra Kamieńsk.
Piotrkowski ŚHP na Górze Kamieńsk
10 i 13 lutego młodzież Środowiskowego Hufca Pracy w Piotrkowie, uczestnicząca w projekcie Nowe Perspektywy 2, uczyła się jazdy na nartach.
Rowerem ze Słoku na Górę Kamieńsk
Prawdopodobnie już w wakacje rowerzyści będą mogli korzystać z nowego powiatowego szlaku rowerowego na odcinku Słok – Góra Kamieńsk. Bełchatowskie starostwo ogłosiło przetarg na wykonanie trasy.
Na wózkach zdobędą Górę Kamieńsk
Warto wyjść z domu, warto pokonywać własne słabości, warto uwierzyć w siebie i osiągać dotąd niewyobrażalne cele. Do tych słów przekonany jest Krzysztof Zaleski, który jest pomysłodawcą i współorganizatorem niezwykłej akcji dla osób niepełnosprawnych.
Region: Rozbiła się awionetka. Nie żyją dwie osoby
Dwie osoby poniosły śmierć w wypadku awionetki w okolicach Kamieńska (powiat radomszczański). Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę około 19:00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat