Artykuły do tagu: G±ski

Osobówka zmiażdżona przez dwie ciężarówki. Kierowca nie żyje
Trzy samochody brały udział w wypadku, do którego doszło na wysoko¶ci wsi G±ski na budowanym odcinku autostrady A1 (403. kilometr drogi krajowej nr 1). Zginęła jedna osoba.
Dwie osoby ranne w wypadku na DK1
Samochód dostawczy i osobówka zderzyły się na drodze krajowej nr 1 pomiędzy Wol± Rokszyck± a G±skami.
Dwa domy ludowe w gminie Wola Krzysztoporska zamknięte przez bł±d wykonawcy
Dwa nowo wybudowane domy ludowe w gminie Wola Krzysztoporska s± wył±czone z użytkowania. W Rokszycach zawalił się sufit, a w G±skach ekspertyza wykazała fuszerkę po stronie wykonawcy. Obie inwestycje wykonała ta sama firma.
Kolizja z udziałem 9 osób na DK nr 1
Pomiędzy Piotrkowem a Radomskiem doszło do kolizji, w której uczestniczyły dwa samochody osobowe. Droga na wysoko¶ci miejscowo¶ci G±ski w kierunku Katowic była przez 2 godziny całkowicie zablokowana.
Pożary pól w powiecie. Strażacy apeluj± o ostrożno¶ć
Do pożaru pola doszło w sobotę w miejscowo¶ci G±ski (gm. Wola Krzysztoporska). Na szczę¶cie sytuacja została szybko opanowana i nikt nie ucierpiał.
W G±skach buduj± Dom Ludowy
W miejscowo¶ci G±ski w gminie Wola Krzysztoporska powstaje obiekt, w którym mieszkańcy wreszcie będ± mogli spotykać się, organizować zabawy integracyjne czy działać w lokalnych stowarzyszeniach (KGW). W centrum wsi buduj± Dom Ludowy!
Najechał na opla, dachował, uderzył w drzewo, potem... uciekł
30-letni kierowca mazdy 323 najechał na tył prawidłowo jad±cego opla, którym kierowała 24-letnia piotrkowianka. Następnie, uciekaj±c z miejsca zdarzenia, stracił panowanie nad autem, dachował i uderzył w przydrożne drzewo. Potem porzucił samochód i wraz z pasażerami kontynuował ucieczkę pieszo. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 4.40 nad ranem na drodze we wsi G±ski, w gminie Wola Krzysztoporska.
Wypadek na krajowej
Do wypadku drogowego doszło w pi±tek o godz. 10.20 na DK1 pod Piotrkowem.
Dwie osoby zginęły, dziecko cudem uniknęło ¶mierci
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z pi±tku na sobotę, na krajowej „jedynce” na wysoko¶ci wsi G±ski.
Dwa groĽne wypadki w G±skach – jeden ¶miertelny
Jedna osoba zginęła, a druga z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. To tragiczny bilans dwóch wypadków drogowych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu piotrkowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat