Artykuły do tagu: G±ski

06.04.2021 10:44
Pilne naprawy na A1
W zwi±zku z bardzo piln± konieczno¶ci± wykonania napraw nawierzchni na budowanej autostradzie A1, na wysoko¶ci G±sek, na blisko 300-metrowym fragmencie trasy do godziny 17.00 będzie obowi±zywał ruch wahadłowy.
Osobówka zmiażdżona przez dwie ciężarówki. Kierowca nie żyje
Trzy samochody brały udział w wypadku, do którego doszło na wysoko¶ci wsi G±ski na budowanym odcinku autostrady A1 (403. kilometr drogi krajowej nr 1). Zginęła jedna osoba.
Dwie osoby ranne w wypadku na DK1
Samochód dostawczy i osobówka zderzyły się na drodze krajowej nr 1 pomiędzy Wol± Rokszyck± a G±skami.
Dwa domy ludowe w gminie Wola Krzysztoporska zamknięte przez bł±d wykonawcy
Dwa nowo wybudowane domy ludowe w gminie Wola Krzysztoporska s± wył±czone z użytkowania. W Rokszycach zawalił się sufit, a w G±skach ekspertyza wykazała fuszerkę po stronie wykonawcy. Obie inwestycje wykonała ta sama firma.
Kolizja z udziałem 9 osób na DK nr 1
Pomiędzy Piotrkowem a Radomskiem doszło do kolizji, w której uczestniczyły dwa samochody osobowe. Droga na wysoko¶ci miejscowo¶ci G±ski w kierunku Katowic była przez 2 godziny całkowicie zablokowana.
Pożary pól w powiecie. Strażacy apeluj± o ostrożno¶ć
Do pożaru pola doszło w sobotę w miejscowo¶ci G±ski (gm. Wola Krzysztoporska). Na szczę¶cie sytuacja została szybko opanowana i nikt nie ucierpiał.
W G±skach buduj± Dom Ludowy
W miejscowo¶ci G±ski w gminie Wola Krzysztoporska powstaje obiekt, w którym mieszkańcy wreszcie będ± mogli spotykać się, organizować zabawy integracyjne czy działać w lokalnych stowarzyszeniach (KGW). W centrum wsi buduj± Dom Ludowy!
Najechał na opla, dachował, uderzył w drzewo, potem... uciekł
30-letni kierowca mazdy 323 najechał na tył prawidłowo jad±cego opla, którym kierowała 24-letnia piotrkowianka. Następnie, uciekaj±c z miejsca zdarzenia, stracił panowanie nad autem, dachował i uderzył w przydrożne drzewo. Potem porzucił samochód i wraz z pasażerami kontynuował ucieczkę pieszo. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 4.40 nad ranem na drodze we wsi G±ski, w gminie Wola Krzysztoporska.
Wypadek na krajowej
Do wypadku drogowego doszło w pi±tek o godz. 10.20 na DK1 pod Piotrkowem.
Dwie osoby zginęły, dziecko cudem uniknęło ¶mierci
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z pi±tku na sobotę, na krajowej „jedynce” na wysoko¶ci wsi G±ski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat