Artykuły do tagu: Fundacja

Kolejne stypendia od Fundacji
Kolejne stypendia artystyczne przyznała Fundacja „Wyciągamy dzieci z bramy”. Tym razem otrzymały je dwie podopieczne bernardyńskiego oratorium św. Antoniego.
Wyślij okulary do Afryki
Od 4 stycznia Fundacja Dzieci Afryki wraz z kliniką okulistyczną Okulus rozpoczęła drugą ogólnopolską zbiórkę okularów – plusów, minusów (bez cylindrów) i okularów przeciwsłonecznych dla mieszkańców Afryki. W roku ubiegłym zebrano ich ponad 6 tys.
Pomoc świąteczna od Arki Nadziei
W poniedziałkowe popołudnie tomaszowska Fundacja Arka Nadziei zorganizowała w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego spotkanie choinkowe dla osiemdziesięciorga dzieci m. in. ze świetlicy Bartek i Szkoły Podstawowej nr 16.
„Chcemy ukazywać to zło, jakim jest aborcja”
Przy Pomniku Katyńskim w Piotrkowie odbyła się w czwartek konferencja prasowa Fundacji Pro-Prawo do Życia, której piotrkowską twarzą jest Leszek Heinzel.
Fundacja
W Centrum Idei ku Demokracji można oglądać wystawę pokonkursową "Zabytki i zaułki starego Piotrkowa w oczach młodych". Jest to zbiór prac podopiecznych Ośrodka Edukacji Artystycznej w Piotrkowie.
Zagrają dla Agnieszki i jej dzieci
Agnieszka Pyzik, sulejowianka z urodzenia, potrzebuje pomocy.
Znajdź przyjaciela na całe życie!
Bezdomność zwierząt jest zjawiskiem powszechnie znanym w całym kraju. Nie omija również gminy Wolbórz.
Będzie zabawa andrzejkowa w Woźnikach
Fundacja „Piekarnia Dobrych Uczynków” zaprasza mieszkańców Woli Krzysztoporskiej i miejscowości Woźniki na zabawę andrzejkową. Impreza odbędzie się w siedzibie fundacji w Woźnikach. Szczegóły na plakacie!
Bawili się na festynie w Woźnikach
W zeszłą sobotę (26 lipca) w Woźnikach (gmina Wola Krzysztoporska) odbył się festyn zorganizowany przez Fundację "Piekarnia Dobrych Uczynków".
26 lipca w Woźnikach (gmina Wola Krzysztoporska) odbędzie się I Festyn Rodzinny. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji. Impreza rozpoczyna się o godzinie 14:00. Szczegóły na plakacie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat