Artykuły do tagu: Frekwencja

Andrzej Duda wygrał w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim
Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Zdobył odpowiednio 43,47% oraz 63,97%. Drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski, a trzecie Szymon Hołownia.
Frekwencja wyborcza w Piotrkowie 48,99% (AKTUALIZACJA)
Państwowa Komisja Wyborcza ponownie podała dane dotyczące frekwencji w wyborach prezydenckich. W powiecie piotrkowskim do godziny 17.00 wyniosła ona 49,06%, a w Piotrkowie (powiat grodzki) 48,99%.
Chcesz, żeby Dawid Podsiadło wystąpił w Piotrkowie? Idź na wybory!
Polscy artyści ogłosili challenge miast. Dadzą darmowy koncert w mieście, w którym odnotowana zostanie najwyższa frekwencja podczas niedzielnych wyborów na prezydenta RP. Artyści, którzy biorą udział w akcji to m.in. Artur Rojek, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Mrozu, Organek, Pezet, Sokół i Żabson.
14 lat nauki bez zwolnień i wagarów
Jedni wybierają się na wagary, bo mają już dość nauki i siedzenia w szkolnych ławkach, inni celowo nie idą na zajęcia, aby ominąć sprawdzian i napisać go lepiej w następnym terminie. Są także nieobecności usprawiedliwione z powodu choroby. Krystian Kulesza, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie, nie opuścił ani jednego dnia zajęć w szkole. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że sytuacja powtarzała się co roku... przez 14 lat nauki.
Frekwencja niższa niż 2 tygodnie temu
Przynajmniej do godziny 17.30. Wyniki podała Państwowa Komisja Wyborcza. Jak było w miastach regionu i gminach powiatu piotrkowskiego, gdzie kandydaci na wójtów, burmistrzów i prezydentów musieli walczyć w drugiej turze?
Jak głosowaliśmy? Są wyniki frekwencji z 17.30
Ilu z nas zagłosowało już w trwających dziś wyborach samorządowych? Państwowa Komisja Wyborcza podała frekwencję z godziny 17.30. Jak sytuacja wygląda w Piotrkowie i regionie?
Eurowybory - kogo to obchodzi?
Najbardziej zapewne samych startujących i ich bliskich. Znacznie mniej - społeczeństwo. Jak wyliczono, w naszym okręgu wyborczym frekwencja może nie przekroczyć 20%.
Czy piotrkowianie pójdą na wybory?
Do eurowyborów pozostała ostatnia prosta. Partie polityczne prześcigają się w przekonywaniu nas - wyborców do oddania głosu na ich przedstawicieli, ale frekwencja w trzecich wyborach do Europarlamentu zapowiada się na najniższą w historii wyborów.
110 osób dopisało się do spisu wyborców w Piotrkowie. Do wczoraj osoby czasowo przebywające w Piotrkowie, lub bez stałego miejsca zamieszkania mogły pobierać zaświadczenia uprawniające do głosowania w nadchodzących wyborach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat