Artykuły do tagu: Fotelik

Smart Kid Belt – polska alternatywa dla fotelików samochodowych
Urządzenie Smart Kid Belt to innowacyjna i szeroko dostępna alternatywa dla fotelików i podstawek samochodowych. Niewątpliwie jego wielką zaletą jest fakt, że urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi modelami samochodów osobowych oraz z łatwością można je zamontować lub przenieść, gdy planujemy zmianę środka transportu.
Czy jesteś świadomym rodzicem?
Wiesz jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego dziecka? Wakacje to czas podróży, pomożemy wybrać odpowiedni fotelik - bezpieczny i wygodny.
Foteliki dziecięce – jak wybrać ten najlepszy?
Fotelik samochodowy, w którym podróżują nasze pociechy to od wielu lat bardzo ważny element wyposażenia samochodu. Dziś nikt już nie kwestionuje, że powinien być on jak najlepszej jakości, bowiem od niego zależy zdrowie i życie dziecka w przypadku wystąpienia niebezpiecznej sytuacji. Współczesne foteliki dziecięce przechodzą wiele testów, posiadają wiele ciekawych rozwiązań związanych z kwestiami bezpieczeństwa – wszystko to pozwala rodzicom dokonać jak najlepszego wyboru.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat