Artykuły do tagu: Forum

Pierwsze w województwie łódzkim Forum Kultury
Łódzki Dom Kultury oraz Narodowe Centrum Kultury zaprasza na pierwsze w województwie łódzkim forum „+/- Kultura- Forum Instytucji Kultury”, które odbędzie się 17-18 września w Centrum Idei Ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim.
Forum promocji rozpoczęte
W Hotelu Ossa koło Rawy Mazowieckiej rozpoczęło się dziś kolejne Forum Promocji Województwa Łódzkiego. W imprezie uczestniczą samorządowcy, przedstawiciele mediów, a także przedsiębiorcy.
XIV Trybunalskie Forum Trzeźwościowe niebawem odbędzie się w Piotrkowie. W tym roku zmieniła się nieco formuła i forum potrwa dwa dni.
Łączenie gmin. Realny pomysł czy fanaberia?
Forum Od – nowa przedstawiło raport „Samorząd 3.0” zawierający 25 rozwiązań składających się na nową wizję pięcioprzymiotnikowych wspólnot: samodzielnych, elastycznych, transparentnych, odpowiedzialnych i efektywnych. Przedstawione zostały konkretne propozycje z zakresu swobód organizatorskich, finansów czy transparentności. Jednak najwięcej emocji wzbudziła rekomendacja dotycząca łączenia gmin. Jakie gminy w powiecie piotrkowskim musiałby zniknąć?
Forum "Piotrków Trybunalski - Miastem Wolontariatu"
Już we wtorek 4 grudnia od 10.00 do 14.00 tej odbędzie się Forum, na którym omówimy kwestie wolontariatu w Piotrkowie. Czy warto, czy możemy to zrobić? Jakie kroki poczynić, by Piotrków tętnił życiem wolontariuszy?
O Unii, ubezpieczeniach i ochronie roślin
Prawie 100 sołtysów wzięło udział Forum Sołtysów Ziemi Piotrkowskiej w organizowanym przez starostę powiatu piotrkowskiego Stanisława Cubałę.
Siedzimy tu na forum i marnujemy czas, niszcząc innym nerwy. Jest nas tu teoretycznie, ze siedemset luda.
Czynnie, znacznie mniej.
Zamiast wypisywać duby smalone, może byśmy raz coś pożytecznego zrobili, co?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat