Artykuły do tagu: Forum

Forum Młodych Ludowców pomaga dzieciom
Forum Młodych Ludowców Powiatu Piotrkowskiego ogłasza zbiórkę dla dzieci z rodzinnych domów dziecka. 1 czerwca zebrane rzeczy trafią do potrzebujących.
Świąteczne podarunki dla piotrkowskiej rodziny
22 grudnia piotrkowskie struktury Forum Młodych Ludowców przy współpracy ze Związkiem Młodzieży Wiejskiej obdarowali prezentami świątecznymi jedną z rodzin mieszkającą w Piotrkowie Trybunalskim.
17.09.2015 12:04
Debatują o kulturze
Dziś o 11:00 w Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęło się pierwsze w województwie łódzkim forum„+/- Kultura- Forum Instytucji Kultury”.
Pierwsze w województwie łódzkim Forum Kultury
Łódzki Dom Kultury oraz Narodowe Centrum Kultury zaprasza na pierwsze w województwie łódzkim forum „+/- Kultura- Forum Instytucji Kultury”, które odbędzie się 17-18 września w Centrum Idei Ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim.
Forum promocji rozpoczęte
W Hotelu Ossa koło Rawy Mazowieckiej rozpoczęło się dziś kolejne Forum Promocji Województwa Łódzkiego. W imprezie uczestniczą samorządowcy, przedstawiciele mediów, a także przedsiębiorcy.
XIV Trybunalskie Forum Trzeźwościowe niebawem odbędzie się w Piotrkowie. W tym roku zmieniła się nieco formuła i forum potrwa dwa dni.
Łączenie gmin. Realny pomysł czy fanaberia?
Forum Od – nowa przedstawiło raport „Samorząd 3.0” zawierający 25 rozwiązań składających się na nową wizję pięcioprzymiotnikowych wspólnot: samodzielnych, elastycznych, transparentnych, odpowiedzialnych i efektywnych. Przedstawione zostały konkretne propozycje z zakresu swobód organizatorskich, finansów czy transparentności. Jednak najwięcej emocji wzbudziła rekomendacja dotycząca łączenia gmin. Jakie gminy w powiecie piotrkowskim musiałby zniknąć?
Forum "Piotrków Trybunalski - Miastem Wolontariatu"
Już we wtorek 4 grudnia od 10.00 do 14.00 tej odbędzie się Forum, na którym omówimy kwestie wolontariatu w Piotrkowie. Czy warto, czy możemy to zrobić? Jakie kroki poczynić, by Piotrków tętnił życiem wolontariuszy?
O Unii, ubezpieczeniach i ochronie roślin
Prawie 100 sołtysów wzięło udział Forum Sołtysów Ziemi Piotrkowskiej w organizowanym przez starostę powiatu piotrkowskiego Stanisława Cubałę.
Siedzimy tu na forum i marnujemy czas, niszcząc innym nerwy. Jest nas tu teoretycznie, ze siedemset luda.
Czynnie, znacznie mniej.
Zamiast wypisywać duby smalone, może byśmy raz coś pożytecznego zrobili, co?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat