Artykuły do tagu: Fontanna

W Rozprzy poświęcono fontannę
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Rynku Piastowskim to kolejna inwestycja, która została zrealizowana na terenie gminy Rozprza. W ramach tego projektu w centrum gminy postała fontanna. Budowa zakończyła się 30 września, zaś w niedzielę odbyło się jej poświęcenie.
Sanepid apeluje: nie pozwalajcie dzieciom bawić się w fontannie!
W ostatnich dniach pogoda nas rozpieszcza wysokimi temperaturami, więc nic dziwnego, że mieszkańcy Piotrkowa szukają różnych sposobów na ochłodę. Podobnie jak w ubiegłych latach popularnością cieszy się... miejska fontanna.
Sezon kąpielowy w fontannie rozpoczęty...
Początek maja w naszym regionie jest bardzo ciepły, a w parku im. Jana Pawła II w Piotrkowie działa już miejska fontanna. Jak co roku, nie brakuje osób, które w upalne dni raczą się kąpielą.
Fontanna przed Urzędem Miasta
W środę rano mieszkańcy Piotrkowa w okolicy magistratu mogli zobaczyć dość nietypowy widok. Jak się okazuje w mieście nie powstała kolejna fontanna, tylko prowadzono prace konserwacyjne sieci wodociągowej.
Naprawiają fontannę w parku
Rozpoczęła się naprawa tarasu fontanny w parku Jana Pawła II. Prace potrwają najprawdopodobniej do końca miesiąca.
Sypie się podest przy piotrkowskiej fontannie
Sypie się drewniany podest przy fontannie na piotrkowskiej Krzywdzie. - Klepki odpadają jedna po drugiej - skarżą się słuchacze Strefy FM. - Niestety w tym roku deskowanie nie będzie już naprawione - odpowiadają na uwagi nasi urzędnicy.

fot. KP
Fontanna nie dla psów i dzieci w pampersach! Czy regulamin powstrzyma przed kąpielą?
Sanepid apeluje, że kąpiel w miejskiej fontannie może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Niewiele to jednak pomaga, podobnie jak interwencje strażników miejskich, którzy póki co jedynie odradzają mieszkańcom publiczną kąpiel. Wkrótce jednak sporo się może zmienić.
Kąpiel z salmonellą, gronkowcem i bakteriami kałowymi? Dlaczego nie!
Jak powstrzymać piotrkowian przed kąpielą w miejskiej fontannie? To misja niemożliwa. Nie działają tabliczki z napisem „Zakaz kąpieli”, nie pomagają interwencje strażników miejskich, nie straszna jest też salmonella, gronkowiec i bakterie kałowe, które pływają sobie w wodzie.
Kąpiel w fontannie... bezcenna
Jedni wybrali się na procesję, inni zapakowali ręcznik, piłkę plażową i zabrali dzieci do parku Jana Pawła II. Zabawa przy dopiero co naprawionej fontannie trwa w najlepsze.
Piotrkowianie, zepsuliście fontannę!
Fontanna znajdująca się w parku im. Jana Pawła II wymaga remontu. Na fakt, że mimo dobrej pogody nie działa, zwrócił dziś uwagę słuchacz programu Magiel w Strefie FM.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat