Artykuły do tagu: FocusMall

Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, czas więc rozpocząć przygotowania do sezonu wiosennego. Z okazji Dnia Kobiet galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza wszystkie panie na weekend pełen kobiecych przyjemności - w dniach 5-6 marca przygotowaliśmy dla nich mnóstwo atrakcji! Dla Pań w wieku 50-69 lat będą wykonywane bezpłatne badania mammograficzne.
Spłonął samochód na parkingu w Focus Mall
Dziś ok. 16.00 na trzecim poziomie parkingu w galerii Focus Mall doszło do pożaru samochodu osobowego marki Seat. Nikomu nic się nie stało.
Piotrków: Cejrowski boso do Focusa
Olbrzymim zainteresowaniem cieszy się spotkanie z Wojciechem Cejrowskim. Od godziny 12 w piotrkowskiej Galerii Focus Mall prawdziwe tłumy. Każdy chce posłuchać znanego podróżnika i dziennikarza oraz uzyskać autograf. Spotkanie potrwa do 18.
Jarosław Fijałkowski, dyrektor zarządzający Parkridge CE Retail został laureatem nagrody prezydenta. Pochodzący z Piotrkowa manager został wyróżniony za wybudowanie w naszym mieście galerii FOCUS MALL. Uroczystość wręczenia statuetki z symboliczną kroplą drążącą skałę odbyła się podczas tradycyjnego Koncertu Noworocznego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat