Artykuły do tagu: Focus

Galeria Focus Mall udostępnia profesjonalną wrotkarnię!
W galerii Focus Mall trwa wrotkowe szaleństwo. Na pasjonatów 8 kółek czeka mobilna wrotkarnia z pełnym zapleczem. Do jazdy wyznaczono 150 metrów kwadratowych bezpiecznej nawierzchni. Wszystko to zupełnie za darmo!
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski przyjazna rodzinom z dziećmi
Wychowanie dziecka dla wielu rodziców jest jednym z największych życiowych wyzwań. Najważniejszym, co rodzic może zaoferować małemu człowiekowi jest wspólnie spędzony czas, który znacząco wpływa na więzi między rodzicem i dzieckiem. Przebywanie z dzieckiem daje mu większe poczucie bezpieczeństwa, sprawia, że czuje się ważne i kochane. Obecnie tempo życia jest bardzo szybkie. Łącząc pracę zawodową z obowiązkami domowymi, trudno jest wygospodarować „wolny” czas dla rodziny. Czy wypad do centrum handlowego liczy się, jako wartościowy? Oczywiście, jeśli rodzic wybierze odpowiednie miejsce, w którym nie tylko kupi wszystko, czego potrzebuje, ale dodatkowo odpocznie czy zje obiad w miłym otoczeniu w rodzinnym gronie.
WOŚP grała też w Focus Mall [GALERIA]
Koncerty, licytacje, pokazy, a przede wszystkim zbiórka pieniędzy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagrała w piotrkowskiej galerii Focus Mall.
Co wydarzy się w Piotrkowie w ramach 28. finału WOŚP?
Dwudziesty ósmy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. 12 stycznia w całej Polsce będziemy zbierać pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. W Piotrkowie dźwięki Orkiestry będzie słychać już w sobotę 11 stycznia. Hasło tegorocznego finału to „Wiatr w żagle”.
Cleo zaśpiewała w galerii Focus Mall (WIDEO)
Z okazji 10. urodzin piotrkowska galeria Focus Mall przygotowała dla mieszkańców wiele atrakcji. Były tor wrotkarski, konkursy z nagrodami oraz występy na scenie. Gwiazdą tegorocznej imprezy była laureatka dwóch Superjedynek - Cleo, która wystąpiła przed piotrkowianami w sobotę.
Piotrkowska galeria rozpoczęła świętowanie
Tor wrotkarski, występy lokalnych artystów, w tym uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie i oczywiście wiele rabatów – to tylko część atrakcji, które zostały przygotowane z okazji 10. urodzin piotrkowskiej galerii Focus Mall. Centrum handlowe rozpoczęło świętowanie w piątek, jednak impreza potrwa do soboty do godziny 20.
10 faktów na 10-lecie Focus Mall
1. Co nieco historii. Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski zostało wybudowane na terenie dawnego Domu Rolnika. Dawny pawilon handlowy został wzniesiony z okazji Centralnych Dożynek w 1979 roku u zbiegu ulic Słowackiego i Kostromskiej. Jak sama nazwa wskazywała, było to miejsce, w którym w potrzebne artykuły i maszyny mogli zaopatrywać się rolnicy. Pawilon przestał istnieć wraz z budową w tym miejscu Focus Mall. Oficjalne otwarcie galerii odbyło się 13 listopada 2009 r. o godz. 16.00.
Wrotkowe szaleństwo, atrakcyjne rabaty i koncert Cleo, czyli 10., jubileuszowe urodziny Focus Mall
Przez dwa dni galeria Focus Mall będzie obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Z okazji jubileuszu centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje dla klientów i zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania. Szampańska zabawa to jazda na torze wrotkarskim, koncert Cleo, akcje rabatowe i urodzinowe extra punkty w programie SEZAM. To trzeba przeżyć! Warto być w Focus Mall w dniach 15 – 16 listopada.
Wybierz się do Focus Mall i wygraj konsolę XBOX One S!
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza wszystkich odwiedzających do niezwykłej podróży w czasie i wyjątkowego spotkania z ewolucją technologii gier począwszy od lat 70. do współczesności. Wszystko to za sprawą interaktywnej wystawy „Rerto vs. Virtual”, która będzie dostępna w centrum w dniach 21-27 października 2019 roku. Parterami wydarzenia i sponsorami nagród są Media Mark oraz Solo Pizza.
Dzień Zwierząt w Focus Mall Piotrków Trybunalski. Galeria zaprasza klientów wraz z pupilami!
Już w najbliższą sobotę, 5 października, z okazji Dnia Zwierząt, Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza wszystkich do odwiedzenia galerii w towarzystwie pupili. Centrum handlowe organizuje wyjątkowe wydarzenie promujące przyjaźń pomiędzy ludźmi i czworonogami oraz pomoc podopiecznym lokalnych stowarzyszeń na rzecz bezdomnych zwierząt.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat