Artykuły do tagu: Focus

Galeria znów oblegana przez klientów
W ramach odmrażania gospodarki 4. maja w Piotrkowie otwarta została galeria Focus Mall. Zakupy są możliwe w większości sklepów, z wyłączeniem kina i siłowni. W strefie restauracyjnej możliwe są zakupy posiłków, ale tylko na wynos. Klienci galerii muszą też przestrzegać obostrzeń sanitarnych.
Focus Mall wspiera piotrkowską służbę zdrowia
Prywatny biznes nie pozostaje obojętny na sytuację lokalnej społeczności w obliczu panującej epidemii i aktywnie włącza się w różne akcje charytatywne. W ramach takich działań przedstawiciele Focus Mall przekazali pomoc dla Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.
Czas na wiosnę - Czas na Herbatę w Focus Mall Piotrków Trybunalski
Wczesnowiosenne słońce zachęca do spacerów. Aktywność na świeżym powietrzu ma pozytywny wpływ na osoby w każdym wieku, dlatego korzystaj z tych pierwszych ciepłych chwil – zabierz bliskich na przechadzkę do lasu, porzuć bieżnię na rzecz biegania w terenie albo wysiądź z autobusu dwa przystanki wcześniej w drodze do pracy. Przedwiośnie to także okres zmniejszonej odporności, dlatego po spacerze warto rozgrzać się kubkiem kawy lub filiżanką herbaty. To nie tylko znakomity smak, ale też bomba witaminowa i energetyczna!
Galeria Focus Mall udostępnia profesjonalną wrotkarnię!
W galerii Focus Mall trwa wrotkowe szaleństwo. Na pasjonatów 8 kółek czeka mobilna wrotkarnia z pełnym zapleczem. Do jazdy wyznaczono 150 metrów kwadratowych bezpiecznej nawierzchni. Wszystko to zupełnie za darmo!
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski przyjazna rodzinom z dziećmi
Wychowanie dziecka dla wielu rodziców jest jednym z największych życiowych wyzwań. Najważniejszym, co rodzic może zaoferować małemu człowiekowi jest wspólnie spędzony czas, który znacząco wpływa na więzi między rodzicem i dzieckiem. Przebywanie z dzieckiem daje mu większe poczucie bezpieczeństwa, sprawia, że czuje się ważne i kochane. Obecnie tempo życia jest bardzo szybkie. Łącząc pracę zawodową z obowiązkami domowymi, trudno jest wygospodarować „wolny” czas dla rodziny. Czy wypad do centrum handlowego liczy się, jako wartościowy? Oczywiście, jeśli rodzic wybierze odpowiednie miejsce, w którym nie tylko kupi wszystko, czego potrzebuje, ale dodatkowo odpocznie czy zje obiad w miłym otoczeniu w rodzinnym gronie.
WOŚP grała też w Focus Mall [GALERIA]
Koncerty, licytacje, pokazy, a przede wszystkim zbiórka pieniędzy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagrała w piotrkowskiej galerii Focus Mall.
Co wydarzy się w Piotrkowie w ramach 28. finału WOŚP?
Dwudziesty ósmy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. 12 stycznia w całej Polsce będziemy zbierać pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. W Piotrkowie dźwięki Orkiestry będzie słychać już w sobotę 11 stycznia. Hasło tegorocznego finału to „Wiatr w żagle”.
Cleo zaśpiewała w galerii Focus Mall (WIDEO)
Z okazji 10. urodzin piotrkowska galeria Focus Mall przygotowała dla mieszkańców wiele atrakcji. Były tor wrotkarski, konkursy z nagrodami oraz występy na scenie. Gwiazdą tegorocznej imprezy była laureatka dwóch Superjedynek - Cleo, która wystąpiła przed piotrkowianami w sobotę.
Piotrkowska galeria rozpoczęła świętowanie
Tor wrotkarski, występy lokalnych artystów, w tym uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie i oczywiście wiele rabatów – to tylko część atrakcji, które zostały przygotowane z okazji 10. urodzin piotrkowskiej galerii Focus Mall. Centrum handlowe rozpoczęło świętowanie w piątek, jednak impreza potrwa do soboty do godziny 20.
10 faktów na 10-lecie Focus Mall
1. Co nieco historii. Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski zostało wybudowane na terenie dawnego Domu Rolnika. Dawny pawilon handlowy został wzniesiony z okazji Centralnych Dożynek w 1979 roku u zbiegu ulic Słowackiego i Kostromskiej. Jak sama nazwa wskazywała, było to miejsce, w którym w potrzebne artykuły i maszyny mogli zaopatrywać się rolnicy. Pawilon przestał istnieć wraz z budową w tym miejscu Focus Mall. Oficjalne otwarcie galerii odbyło się 13 listopada 2009 r. o godz. 16.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat