Artykuły do tagu: FlyFest

F-16 na niebie, Kukiz na scenie
Niedziela to drugi dzień festiwalu lotniczego Fly Fest 2015, którego gwiazdami byli: Tadeusz Sznuk, samoloty F-16 i Paweł Kukiz.

fot. A. Stańczyk
Fly Fest na lotnisku - dzień pierwszy [WIĘCEJ ZDJĘĆ]
Sobota to pierwszy dzień festiwalu lotniczego Fly Fest na piotrkowskim lotnisku. fot. Jarek Krak
Paweł Kukiz niespodzianką festiwalu Fly Fest!
Myśliwce F-16 Fighting Falcon z 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku oraz loty akrobatyczne w wykonaniu Artura Kielaka będą głównymi atrakcjami tegorocznego święta lotnictwa w Piotrkowie Trybunalskim.
Fly Fest z niespodzianką
Myśliwce F-16 Fighting Falcon z 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku oraz loty akrobatyczne w wykonaniu Artura Kielaka będą głównymi atrakcjami tegorocznego święta lotnictwa w Piotrkowie Trybunalskim.
12.07.2014 17:32
Festiwal Fly Fest 2014
Pokazem skoków spadochronowych oficjalnie rozpoczął się w sobotę 12 lipca tegoroczny Festiwal Fly Fest 2014.
Festiwal Fly Fest już dziś!
Już w sobotę (12 lipca) na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim zjawi się po raz pierwszy w historii legendarny samolot Spitfire Supermarine.
02.07.2014 07:12
Fly Fest zbliża się!
Drugi w historii miasta Festiwal Fly Fest zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się na Lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej 12 i 13 lipca, a poprowadzi ją Tadeusz Sznuk. Szczegóły na plakatach!
Szybowiec wylądował w centrum Piotrkowa
W sobotę w centrum miasta - podczas trwających Imienin Piotrków - „wylądował” szybowiec. Członkowie Aeroklubu rozdali setki ulotek, zapraszając na zbliżający się festiwal lotniczy, a szybowiec pod pomnikiem zrobił nie lada zamieszanie. Festiwal FLY FEST już 12 lipca na lotnisku w Piotrkowie!
Jerzy Makula – powrót mistrza do Piotrkowa
W niedzielę, 1 września, podczas Fly Fest 2013 piotrkowianie mogli podziwiać w pokazie akrobacji szybowcowej Jerzego Makulę.
Drugi dzień święta lotnictwa w Piotrkowie
Drugi dzień festiwalu Fly Fest 2013 rozpoczęto od odsłonięcia pamiątkowej tablicy upamiętniającej 100-lecie piotrkowskiego lotniska...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat