Artykuły do tagu: Fitness

OSiR powoli wraca do życia. Ośrodek zaprasza na zajęcia fitness i siłownie
Od poniedziałku 8 czerwca rozpoczynają się zajęcia aerobiku w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ul. Belzackiej. Tego dnia wznawiają działalność także siłownie piotrkowskiego OSiR-u.
Siłownia dobrym miejscem na miłość od pierwszego wejrzenia? Walentynkowy sondaż
Aż 75% Polaków uważa, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na relacje z partnerem, a blisko połowa, że uprawianie sportu zwiększa szanse na poznanie partnera – wynika z nowego sondażu przeprowadzonego przez Kantar, który publikujemy w przeddzień walentynek.
Król Albanii spotkał się z fanami w Piotrkowie
Na zaproszenie jednego z klubów fitness do Piotrkowa Trybunalskiego przyjechał w sobotę Popek.
7 nawyków szczupłej kobiety
Odchudzanie nigdy nie było takie proste. Mamy dostęp do setek stron, artykułów, książek i tutoriali, które mówią nam jak schudnąć. Oglądamy programy, prowadzone przez znanych i uznanych trenerów. Na naszych oczach zmieniają grubasa w łabędzia. Zmieniają jego nawyki żywieniowe i wyciskają siódme poty na treningach. Możemy przecież zrobić dokładnie to samo. Korzystamy z tych narzędzi. Próbujemy kilku diet, często dość surowych.
Jak zmienić swoje życie? Zdecyduj się na klub fitness
Pierwszym krokiem do zmiany nawyków i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu jest zawsze twarda decyzja. W naszym przypadku – decyzja o dbaniu o ciało poprzez między innymi rozpoczęcie regularnych ćwiczeń fizycznych. To ważny przełom, ale w następnym kroku koniecznie już należy postarać się o to, by nasz zapał nie okazał się tym słomianym, zaś sam sport nie stał się tylko i wyłącznie przykrym obowiązkiem. Jak się przed tym ustrzec? Przede wszystkim musisz jak najlepiej wybrać typ i częstotliwość swojej aktywności fizycznej.
Ciężarowcy szerzą modę na bycie fit
Po raz kolejny uczniowie ZSR CKP w Bujnach, a jednocześnie członkowie Luks ”Gryf” Bujny, wraz z Anettą Mielczarek (prezesem Luks „Gryf” Bujny) oraz Henrykiem Furmaniukiem (trenerem sekcji ciężarowców) odwiedzili okoliczne gimnazja.
24.12.2015 11:06
Ćwicz zdrowo!
Najpopularniejsze treningi dobre dla Ciała i duszy.
Ranking piotrkowskich klubów fitness
Calypso, Green Fit, Olimp, Witasport, a może któryś z mniejszych? Wybieramy najlepszy klub fitness i siłownię w Piotrkowie.
Jak chudnąć bez efektu jojo?
Jak dbać o ciało? Wakacje to czas, w którym zwracamy baczniejszą uwagę na swoją figurę. Najlepszym sposobem są oczywiście ćwiczenia. Poprawiają figurę, samopoczucie i sprawiają, że jesteśmy zdrowsi. Jak chudnąć efektywnie bez efektu jojo?
Zumba coraz popularniejsza
Coraz popularniejsza, również w naszym mieście, staje się zumba. Zajęcia z tego tańca oferuje coraz większa liczba klubów fitness.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat