Artykuły do tagu: Fitness

„Rządowe wsparcie to… śmiech na sali”. Co z branżą fitness w Piotrkowie?
Branża fitness jest jedną z najbardziej dotkniętych skutkami pandemii i lockdownu, a jej przedstawiciele nie kryją rozżalenia z powodu zamknięcia siłowni, basenów itp. i zgodnie twierdzą, że wraz z otwarciem sklepów powinny być one ponownie dostępne. O prowadzeniu biznesu w tym trudnym roku rozmawialiśmy z Ewą i Kubą, małżeństwem prowadzącym jeden z pierwszych fitness kubów w Piotrkowie.
W styczniu ruszy nowa pomoc dla branży fitness?
Zakładam, że nowe środki pomocowe dla branży fitness zostaną uruchomione w styczniu - mówił we wtorek podczas posiedzenia komisji sejmowej wiceminister rozwoju, pracy i technologii Marek Niedużak. Zastrzegł, że ostateczny kształt wsparcia wymaga uzgodnień z Brukselą.
Fitness pod chmurką z OSiR
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza Panie na zajęcia z cyklu,,Fitness pod chmurką''. Treningi odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach porannych jak i wieczornych na świeżym powietrzu na terenie OSiR-u lub w pobliskim Parku Belzackim. Codzienna dbałość o kondycję nie tylko pozwoli nam podtrzymać dobry nastrój, spalić dwa razy więcej kalorii, ale pomoże też w uniknięciu poważnych chorób. Spacer, jogging czy gimnastyka na świeżym powietrzu dotlenią i zahartują ciało. Ponadto stopniowe przyzwyczajanie do niższych temperatur sprawi, że będziemy mniej podatni na przeziębienia i niebezpieczne wirusy.
Szafki fitness - czym charakteryzują się szafki na siłowni?
Siłownie, kluby fitness i inne obiekty tego typu przeżywają prawdziwe oblężenie, ponieważ społeczeństwo obudziło się z letargu i coraz więcej osób pragnie zadbać o swoją sylwetkę. Najlepiej podjąć działania pod okiem fachowca, na profesjonalnym sprzęcie.
OSiR powoli wraca do życia. Ośrodek zaprasza na zajęcia fitness i siłownie
Od poniedziałku 8 czerwca rozpoczynają się zajęcia aerobiku w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ul. Belzackiej. Tego dnia wznawiają działalność także siłownie piotrkowskiego OSiR-u.
Siłownia dobrym miejscem na miłość od pierwszego wejrzenia? Walentynkowy sondaż
Aż 75% Polaków uważa, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na relacje z partnerem, a blisko połowa, że uprawianie sportu zwiększa szanse na poznanie partnera – wynika z nowego sondażu przeprowadzonego przez Kantar, który publikujemy w przeddzień walentynek.
Król Albanii spotkał się z fanami w Piotrkowie
Na zaproszenie jednego z klubów fitness do Piotrkowa Trybunalskiego przyjechał w sobotę Popek.
7 nawyków szczupłej kobiety
Odchudzanie nigdy nie było takie proste. Mamy dostęp do setek stron, artykułów, książek i tutoriali, które mówią nam jak schudnąć. Oglądamy programy, prowadzone przez znanych i uznanych trenerów. Na naszych oczach zmieniają grubasa w łabędzia. Zmieniają jego nawyki żywieniowe i wyciskają siódme poty na treningach. Możemy przecież zrobić dokładnie to samo. Korzystamy z tych narzędzi. Próbujemy kilku diet, często dość surowych.
Jak zmienić swoje życie? Zdecyduj się na klub fitness
Pierwszym krokiem do zmiany nawyków i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu jest zawsze twarda decyzja. W naszym przypadku – decyzja o dbaniu o ciało poprzez między innymi rozpoczęcie regularnych ćwiczeń fizycznych. To ważny przełom, ale w następnym kroku koniecznie już należy postarać się o to, by nasz zapał nie okazał się tym słomianym, zaś sam sport nie stał się tylko i wyłącznie przykrym obowiązkiem. Jak się przed tym ustrzec? Przede wszystkim musisz jak najlepiej wybrać typ i częstotliwość swojej aktywności fizycznej.
Ciężarowcy szerzą modę na bycie fit
Po raz kolejny uczniowie ZSR CKP w Bujnach, a jednocześnie członkowie Luks ”Gryf” Bujny, wraz z Anettą Mielczarek (prezesem Luks „Gryf” Bujny) oraz Henrykiem Furmaniukiem (trenerem sekcji ciężarowców) odwiedzili okoliczne gimnazja.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat