Artykuły do tagu: Fiskus

Czasu coraz mniej na rozlicznie się z fiskusem
Czasu na złożenie zeznania podatkowego za ubiegły rok coraz mniej. Ile osób w naszym regionie już się rozliczyło?
„Rozlicz się z fiskusem” w Focus Mall
Galeria Focus Mall zaprasza mieszkańców miasta i okolic na spotkania z pracownikami administracji podatkowej dotyczące składania rocznych zeznań podatkowych PIT za 2015 rok. Partnerem galerii jest Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim.
Narodowa Loteria Paragonowa. Losowanie w poniedziałek
W poniedziałek o godzinie 21.00 w TVP Regionalnej odbędzie się losowanie Narodowej Loterii Paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Do wygrania są opel astra oraz 2 iPady Air 2.
Urząd Skarbowy: Przekazaliśmy ponad milion złotych
Ponad milion złotych - tyle za pośrednictwem Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim przekazali mieszkańcy miasta i regionu na rzecz organizacji pożytku publicznego.
Do skarbówki nie wpłynęło około 1000 PIT-ów
Nieco ponad 49 tysięcy osób rozliczyło się z fiskusem. Do piotrkowskiej skarbówki nie wpłynęło jeszcze około tysiąca PIT-ów.
To już ostatnie chwile na złożenie PIT-u
Ci, którzy nie znajdą czasu, aby udać się do skarbówki osobiście i rozliczyć się z fiskusem, mogą to zrobić przez internet.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat