Artykuły do tagu: Finanse

Pożyczki na dowolny cel - bez zaświadczeń
W życiu każdego z nas zdarzają się cięższe sytuacje finansowe, gdy potrzebujemy zastrzyku gotówki. Powody mogą być różne, przykładowo nagle tracimy pracę, chorujemy, lub nie radzimy sobie ze spłatą kredytu. Wówczas szukamy wsparcia, które umożliwi nam podbudowanie domowego budżetu. Doskonałym rozwiązaniem są pożyczki na dowolny cel bez zaświadczeń, które możemy zaciągnąć od ręki bez wychodzenia z domu. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać taką pomoc i jak złożyć wniosek?
Notowania giełdowe zawsze pod kontrolą - rzecz warta uwagi
Wyniki giełdowe spółek, zmienna wartość produktów, walut oraz innych aktywów, spędzają sen z powiek wielu ludziom, dla których są one źródłem zarobków. Na rynku finansowym trzeba dysponować odpowiednią wiedzą ekonomiczną, a także być wyczulonym na różne sygnały, które mogą umknąć mniej wprawnym inwestorom oraz inwestorkom. Potrzebna tam jest także pewna doza szczęścia, jak to w życiu. Kluczowa jest jednak wiedza oraz umiejętność szybkiej reakcji na różne, często ekstremalne, sytuacje.
Finanse Wolborza wysoko ocenione. Piotrków i powiat w środku stawki
Wolbórz został sklasyfikowany na 32 miejscu w kraju w rankingu finansowym samorządu terytorialnego w Polsce w 2020 r. W powiecie piotrkowskim wolborski samorząd wypada najlepiej. Z kolei Piotrków i powiat znalazły się w środku stawki w swoich kategoriach
Dobra pożyczka online bez BIK
Pożyczamy coraz więcej i chętniej. W internecie oraz w punktach stacjonarnych znaleźć można chwilówki, które dostępne są od ręki. To dobry i szybki sposób na zdobycie gotówki niezależnie do tego, na jaki cel ma być przeznaczona. Dla osób, które nie mają przejrzystej historii kredytowej, idealnym, a czasem jedynym, rozwiązaniem są pożyczki bez BIK i KRD online. Bardzo często po tę opcję sięgają zadłużeni, klienci bez zdolności kredytowej oraz kredytobiorcy z zaległościami w spłatach zobowiązań. Oni z pewnością widnieją w Biurze Informacji Kredytowej. Poza tym pożyczki pozabankowe to świetny pomysł dla osób, które nie mają czasu na zbędne formalności.
Trudna sytuacja finansowa w firmie – jak sobie poradzić?
Aktualna sytuacja wielu przedsiębiorców jest bardzo ciężka. Obostrzenia związane z pandemią bezpośrednio wpłynęły na wyniki finansowe firm. Jakie są możliwości wyjścia z trudnej sytuacji finansowej?
Tanie pożyczki online – jak pożyczyć dodatkowe środki?
Potrzebujesz szybkiej gotówki? Nie wiesz, czy pożyczki internetowe będą dobrym pomysłem? Czy to tanie i bezpieczne rozwiązanie? Sprawdź, jak pożyczyć dodatkowe środki bez wychodzenia z domu! Z pomocą przychodzą pożyczki online.
Potrzebujesz gotówki? Sprawdź tani kredyt pozabankowy
Braki w domowym budżecie pojawiają się nawet u osób, które są w stosunkowo dobrej sytuacji finansowej. Problemy ze znalezieniem gotówki na niespodziewane wydatki sprawiają, że wielu Polaków poszukuje źródła szybkiego finansowania. Jednym z nich jest tani kredyt pozabankowy. Dlaczego warto z niego skorzystać?
Konto osobiste - najważniejsze informacje
W obecnych czasach większość transakcji realizowanych jest elektronicznie, co jest szybkie, łatwe i wygodne. Bardzo przydatne jest do tego posiadanie konta osobistego w banku. Konto osobiste, zwane inaczej kontem bankowym lub rachunkiem osobistym to jeden z podstawowych, najbardziej powszechnych produktów bankowych. Trudno wyobrazić sobie bez niego codzienne funkcjonowanie. Banki, ze względu na dużą konkurencję, oferują konta osobiste w bardzo dobrych warunkach. Niektóre oferty zawierają bonus finansowy w zamian na przykład za przeniesienie wpływu wypłaty z jednego banku do drugiego. Bez wątpienia konta osobiste cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać najlepsze konto osobiste, jak je założyć i na co zwrócić uwagę przy wyborze, zapoznaj się z informacjami, które prezentujemy poniżej. Dzięki temu konto osobiste nie będzie miało przed Tobą tajemnic.
Miejski budżet poniósł milionowe straty
3 mln zł mniej z PIT i o 6 mln zł niższe, od planowanych, dochody miejskich jednostek – to główna część strat ubiegłorocznego budżetu miasta spowodowana epidemią koronawirusa. Dane za pierwszy kwartał 2021 zapowiadają, że ten rok będzie jeszcze trudniejszy.
Jak skorzystać z pożyczki pozabankowej od ręki?
W ostatnich latach rośnie w Polsce zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi, które dzięki ograniczonym wymaganiom, jakie należy spełnić, żeby je otrzymać, są dla wielu osób o wiele bardziej dostępne, niż te bankowe. Co zrobić, żeby móc skorzystać z takiego wsparcia finansowego i o czym należy pamiętać, wybierając dla siebie pożyczkę udzielaną nie przez bank, a przez firmy pozabankowe lub osoby prywatne?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat