Artykuły do tagu: Filmy

Casting do filmów w Piotrkowie
Dużym zainteresowaniem cieszył się zorganizowany w niedzielę w Piotrkowie casting do trzech filmów. Wygląda zatem na to, że piotrkowianie bez wątpienia chcą spróbować swoich sił w aktorstwie. Filmowcy zapewniają, że dla każdego znajdzie się miejsce.
Na co chodziliśmy do kina w 2017 roku?
To nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem – najpopularniejszym filmem 2017 roku były w piotrkowskim kinie oczywiście „Listy do M3”. Co ciekawe trzy pierwsze miejsca najchętniej oglądanych przez mieszkańców miasta i regionu filmów zajmują produkcje polskie.
Jak aktywować dostęp do HBO GO i dlaczego warto to zrobić?
HBO GO cieszy się rosnąca popularnością wśród kinomanów i miłośników dobrych seriali. W serwisie obejrzysz także ciekawe filmy dokumentalne, czy największe produkcje Disneya spędzając rodzinny wieczór z dzieckiem. Dodatkowo HBO Go to wysoka jakość obrazu i dźwięku. Aktywuj HBO GO i spędzaj zimowe wieczory w towarzystwie ulubionych gwiazd Hollywood!
Czy filmy, w których
Piotrków Trybunalski to ważne miejsce na filmowej mapie Polski. Na przestrzeni lat nakręcono tu zdjęcia do blisko 40 filmów i seriali. Czy to, że miasto "gra" na dużym ekranie, korzystnie wpływa na jego promocję?
Będzie dyskusja o tajemnicach filmów
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Sztuki. Gościem będzie tym razem Adam Guziński – reżyser, scenarzysta, absolwent PWSFTviT, piotrkowianin. Tematem będą tajemnice filmów. W programie przewidziano też pokaz filmów krótkometrażowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat