Artykuły do tagu: Fiat

Z ITD do straży. Ochotnicy z Rozprzy otrzymali fiata
Strażacy z Rozprzy otrzymali samochód od Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi. Fiat ducato zmieni barwę z zielonej na czerwoną i będzie służyć w OSP.
Na podwórzu przy ul. Letniej w Piotrkowie stoi fiat 125p, kolor do złudzenia przypomina kultowy yellow bahama...
Fiat dachował na krajowej „jedynce”
W poniedziałek ok. godz. 11.00 na drodze krajowej nr 1 (392 kilometr w kierunku na Łódź) na wysokości miejscowości Brzoza doszło do wypadku drogowego.
Wiele milionów złotych licytowali użytkownicy allegro za Fiata 126p z 1979 roku, który przez 34 lata stał w garażu w Piotrkowie. Dziś właścicielem autka jest mieszkaniec Łodzi. Gdy ktoś zalicytował za auto miliard złotych do akcji wkroczyli pracownicy portalu i unieważnili podejrzane oferty.
Fabryka Fiata nad Strawą? A dlaczego nie! Włoska licencja, polskie wykonanie. W dobie dużego bezrobocia i przemysłowej zapaści miasta taka inwestycja to bez wątpienia najlepszy sposób na poprawę gospodarczej struktury Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat