Artykuły do tagu: FUKS

Siatkarki z Sulejowa grały z reprezentacją Polski
Siatkarska reprezentacja kobiet niesłyszących, która w Spale przygotowuje się obecnie do Mistrzostw Europy odwiedziła Sulejów by rozegrać mecz kontrolny z zespołem UKS FUKS. Emocji nie brakowało, a sulejowianki chwilami stawiały bardziej doświadczonym przeciwniczkom twarde warunki.
Rodzinne wakacje na piasku w Sulejowie
Klub UKS FUKS Sulejów zaprasza na rodzinne wakacje na piasku. Zawody odbywać się będą na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Sulejowie. Pierwszy turniej już 21 lipca o godz. 9.30, mogą w nim startować rodzice i dzieci do lat 10.

Więcej szczegółów na plakacie!
13.10.2016 08:42
Studencka impreza roku
Tradycyjna studencka fuksówka odbędzie się 19 października (środa) w piotrkowskim klubie Sejf. Organizatorzy - Samorząd Studentów UJK - zapraszają nie tylko "pierwszaków".
Studencka impreza roku w Insomni!
Już w najbliższą środę (22 października) w piotrkowskim klubie Insomnia Fuksówka UJK, czyli studencka impreza roku. Start o godz. 20.00.
Zakończył się projekt UKS FUKS Sulejów „Od smyka do zawodnika” realizowany dzięki dotacji przyznanej z Fundacji PZU w ramach konkursu grantowego „Z PZU po lekcjach”.
Uczniowski Klub Sportowy FUKS zaprasza małych i dużych sympatyków piłki siatkowej na turnieje z cyklu “Piłka siatkowa na medal”, które odbędą się w Gimnazjum w Sulejowie. W każdym turnieju trzy najlepsze zespoły otrzymają medale.
11.01.2013 13:09
Uczniowski Klub Sportowy FUKS w Sulejowie zaprasza “małych i dużych” sympatyków piłki siatkowej na turnieje z cyklu “Piłka siatkowa na medal”, które odbywać się będą w Gimnazjum w Sulejowie.
Studenci! Czas na Fuksówkę 2012
Drodzy Studenci! Zbliża się długo oczekiwany dzień imprezowego powitania studenckiego roku na UJK czyli Fuksówka 2012. Już we wtorek, 23 października o godzinie 20.00 w klubie Insomnia czeka na Was impreza. Wjazd free, za okazaniem legitymacji studenckiej (tylko dla studentów UJK)! Nie zwlekajcie bo może być tłoczno... RSS UJK i Klub Insomnia zaprasza!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat