Artykuły do tagu: FMS

11.02.2017 14:07
Rozdawali karty życia
"Karty życia" w sobotę rozdawali członkowie Forum Młodych Socjaldemokratów. Namawiali w ten sposób mieszkańców Piotrkowa do wyrażania woli co do przekazywania po śmierci organów i tkanek do przeszczepów.
Radny chce rozmawiać o gender
Na dyskusję o gender zaprasza radny piotrkowskiej Rady Miasta Szymon Miazek.
Rozdawali ulotki i zachęcali do działań społecznych
Piotrkowska młodzieżówka SLD przystąpiła do nowego zadania, którego celem jest pozyskanie jak największej liczby nowych członków. W środę (4 grudnia) działacze wręczali studentom przed UJK ulotki, w których zawarte były informacje o ofercie dla młodych ludzi.
FMS: Namawiali do Szlachetnej Paczki
Młodzież z Federacji Młodych Socjaldemokratów oraz radny Rady Miasta Szymon Miazek na deptaku przy ul. Słowackiego namawiali przechodniów i rozdawali ulotki zachęcające do wolontariatu w Szlachetnej Paczce.
Zebrali ponad 200 kilogramów dla schroniska
150 kg karmy dla psów, blisko 30 kg karmy dla kotów, kilkadziesiąt kilogramów makaronu, kaszy i ryżu przekazali piotrkowianie na rzecz piotrkowskiego schroniska dla bezpańskich zwierząt.
Koniec władzy lekarzy – happening przed UM
Miał być happening, wyszła kampania wyborcza. Federacja Młodych Socjaldemokratów przed gmachem Urzędu Miasta w Piotrkowie zorganizowała spotkanie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat