Artykuły do tagu: FM

Konkurs Strefy FM i NBP: Banknoty z Chopinem
Już od poniedziałku, 15 marca, na antenie Radia Strefa FM Piotrków, rusza druga odsłona konkursu, w którym nagrody funduje Narodowy Bank Polski. Tym razem na słuchaczy radia, zwłaszcza kolekcjonerów numizmatów, czeka prawdziwa gratka.
13 lutego 2010 o 21:00 w Hotelu Agat rozstrzygnięto X Plebiscyt Strefy FM i „Tygodnia Trybunalskiego” na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej. Poniżej prezentujemy jego wyniki.
Łopata wygrana w konkursie fotograficznym na najlepiej odśnieżoną posesję zorganizowanym przez program Magiel Strefy FM i portal epiotrkow.pl trafiła nie do laureata...a do piotrkowskiego schroniska.
Wielkimi krokami zbliża się rozstrzygnięcie X Plebiscytu Na Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej. Organizatorami plebiscytu, jak co roku, są redakcje Strefy FM Piotrków i Tygodnia Trybunalskiego.
<b>Strefa FM i NBP zapraszają na konkurs</b>
Już w najbliższy poniedziałek, 15 lutego, na antenie Radia Strefa FM Piotrków rozpocznie się konkurs, którego sponsorem jest Narodowy Bank Polski, i w którym pula nagród wynosi 2 tysiące zł.
To będzie jubileuszowy X. Plebiscyt na Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej.
Piotr 2009 dla Michała Rosiaka
Piotrkowską Osobowością Roku został Michał Rosiak - prezes Piotrkowskiej Grupy Rowerowej. Wczoraj wieczorem podczas uroczystej gali w Miejskim Ośrodku Kultury rozstrzygnięto plebiscyt Piotr 2009, którego organizatorami były redakcje: Strefy FM, Tygodnia Trybunalskiego i portalu epiotrkow.
Już po raz 12 Radio Strefa FM i „Tydzień Trybunalski” zapraszają do udziału w plebiscycie na największą osobowość roku. Statuetkę „Piotra 2009” otrzyma 11 września br. piotrkowianin (z urodzenia lub wyboru), którego uznają Państwo za osobę ciekawą, barwną, otwartą na innych ludzi, oddaną naszej społeczności. Osobę, która - bez względu na obszar swojej działalności - zasługuje na uwagę i uznanie. Niekoniecznie musi to być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna.
Plebiscyt
Już po raz dwunasty Radio Strefa FM i Tydzień Trybunalski zapraszają do udziału w plebiscycie na największą osobowość roku. Rozstrzygnięcie nastąpi we wrześniu.
Michał Jaworski Sportowcem 2008 roku
Wielki powrót Michała Jaworskiego na pierwsze miejsce. Plebiscyty na Sportowca Roku Ziemi Piotrkowskiej wygrywał w 2002, 2003 i 2005 roku. W ubiegłym roku wywalczył piąty w karierze tytuł mistrza Polski i stał się absolutnym piotrkowskim rekordzistą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat