Artykuły do tagu: FM

Już 13. raz Radio Strefa FM oraz "Tydzień Trybunalski" zapraszają do udziału w plebiscycie na piotrkowską osobowość roku.
SZOSA PIOTRKOWSKA 1939 - to nazwa widowiska historycznego, które ma odbyć się we wrześniu 2011. Do organizacji imprezy Strefa FM zaprosiła Bogusława Wołoszańskiego, który był gościem programu „O tym się mówi”.
Piotrków: Dinozaury w Focus Mall
Scelidozaur, Dimetodon, czy Stegozaur, to tylko niektóre z makiet dinozaurów, które można podziwiać w galerii handlowej Focus Mall.
Znakowany – niekradziony – akcja w Focus Mall
Specjalnym oznakowaniem wykonanym przez Straż Miejską od kilku dni mogą cieszyć mieszkańcy Piotrkowa, którzy postanowili ochronić swoje rowery przed kradzieżą.
Koniec władzy lekarzy – happening przed UM
Miał być happening, wyszła kampania wyborcza. Federacja Młodych Socjaldemokratów przed gmachem Urzędu Miasta w Piotrkowie zorganizowała spotkanie.
Stan miasta jest zły i stąd pomysł na billboardy, które wzbudziły spore zainteresowanie w mieście - podkreśla wiceprzewodniczący stowarzyszenia ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ Witold Maćkowiak, gość programu O TYM SIĘ MÓWI w Strefie FM.
Konkurs Strefy FM i NBP: Banknoty z Chopinem
Już od poniedziałku, 15 marca, na antenie Radia Strefa FM Piotrków, rusza druga odsłona konkursu, w którym nagrody funduje Narodowy Bank Polski. Tym razem na słuchaczy radia, zwłaszcza kolekcjonerów numizmatów, czeka prawdziwa gratka.
13 lutego 2010 o 21:00 w Hotelu Agat rozstrzygnięto X Plebiscyt Strefy FM i „Tygodnia Trybunalskiego” na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej. Poniżej prezentujemy jego wyniki.
Łopata wygrana w konkursie fotograficznym na najlepiej odśnieżoną posesję zorganizowanym przez program Magiel Strefy FM i portal epiotrkow.pl trafiła nie do laureata...a do piotrkowskiego schroniska.
Wielkimi krokami zbliża się rozstrzygnięcie X Plebiscytu Na Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej. Organizatorami plebiscytu, jak co roku, są redakcje Strefy FM Piotrków i Tygodnia Trybunalskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat