Artykuły do tagu: FM

23.02.2012 11:58
Bez pensji od listopada
Piotrkowska Fabryka Mebli w kryzysie. Skarżą się, że w hali produkcyjnej jest minusowa temperatura, że od kilku miesięcy nie dostają pensji, że materiały do produkcji docierają z opóźnieniem. - Ludzie przychodzą i skamlą, że nie mają za co żyć.
Piotrków. Akademia Przedsiębiorcy
Zatory płatnicze w firmie – jak sobie z tym radzić? Jak skutecznie odzyskiwać należności od kluczowych kontrahentów. Jak zachować płynność finansową w firmie? Na te i inne pytania odpowiadali fachowcy podczas zorganizowanego czwartek w Piotrkowie seminarium „Jak zarządzać należnościami w firmie”.
Piotrków: Już w środę debata przedwyborcza
Debata przedwyborcza z udziałem kandydatów do Sejmu już jutro.
Wykłady z ekonomi dra Piotra Grabowskiego
Dr Piotr Grabowski ekonomista z Gorzkowic, adiunkt Politechniki Częstochowskiej rozpoczął cykl wykładów z ekonomii dla członków Forum Młodych.
Gość Strefy FM: Michał Bąkiewicz
Piotrkowianin Michał Bąkiewicz o kolejne dwa lata przedłużył kontrakt ze Skrą Bełchatów. Utytułowany siatkarz był gościem Marcina Cecotki w programie O TYM SIĘ MÓWI.
<b>Wielkanocne śniadanie w Strefie FM</b>
Tradycją stały się świąteczne śniadania w radiu Strefa FM. Tym razem w Wielką Sobotę gościem rozgłośni byli przedstawiciele samorządu a także komendant miejski policji. Nie zabrakło smacznych wielkanocnych potraw. Goście mieli też do wykonania pewne zadanie.
Beata Skura najlepszym sportowcem 2010 roku
W sobotni wieczór poznaliśmy wyniki XI Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej organizowanego przez Strefę FM, Tydzień Trybunalski oraz portal epiotrkow.pl.
Spotkanie wigilijne w Strefie FM

Nie kolacje, a śniadanie wigilijne spożywali dziś goście świątecznego wydania programu Magiel. Nie zabrakło smacznych potraw przygotowywanych przez Kubę Wolskiego z restauracji Altamira.
Prawdopodobnie PSL - SLD i Przymierze Samorządowe stworzą nową koalicję w powiecie piotrkowskim.
Jeżeli kandydatem do tytułu Piotra nie musi być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna, to takim kimś w pierwszej kolejności na tej liście jest Zenon Bartczak. Osobowość Roku 2010, ale także osobowość wielu poprzednich lat.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat