Artykuły do tagu: FM

Prokuratura Rejonowa przyjrzy się PFM
Prokuratura Rejonowa przyjrzy się Piotrkowskiej Fabryce Mebli. Śledczy sprawdzą, czy zarząd spółki działał na niekorzyść pracowników. Doniesienie w tej sprawie złożyła Państwowa Inspekcja Pracy.
Kolejne osoby - byli pracownicy Piotrkowskiej Fabryki Mebli - rejestrują się w Powiatowym Urzędzie Pracy.
Laureatem 37. Złotej Wieży Trybunalskiej został Tomasz Stachaczyk. Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego i Kapituła Złotej Wieży Trybunalskiej na specjalnym posiedzeniu, które odbyło się we wtorek, 10 lipca, zadecydowali, że w tym roku statuetka trafi właśnie do założyciela i właściciela Radia Strefa FM Piotrków (do 2006 roku znanego jako Radio Piotrków).
Zebrali ponad 200 kilogramów dla schroniska
150 kg karmy dla psów, blisko 30 kg karmy dla kotów, kilkadziesiąt kilogramów makaronu, kaszy i ryżu przekazali piotrkowianie na rzecz piotrkowskiego schroniska dla bezpańskich zwierząt.
Kurczy się załoga Piotrkowskiej Fabryki Mebli
Coraz więcej pracowników PFM składa wypowiedzenia umów o pracę. Kiedy ostatnio o tym informowaliśmy wypowiedzeń było 12. Teraz jest ich znacznie więcej.
Sytuacja pracowników Piotrkowskiej Fabryki Mebli jest fatalna. Spotkanie załogi z prezesem nie przyniosło żadnych pozytywnych rezultatów. Pracownicy fabryki otrzymali od związkowców druk wypowiedzenia umowy o pracę.
Czy to koniec Piotrkowskiej Fabryki Mebli?
Pracownicy piotrkowskich “Mebli” zastanawiają się, jaka przyszłość czeka ich zakład pracy – miejsce, w którym większość załogi spędziła całe życie. Dla znacznej części pracowników to pierwsza i jedyna firma, w jakiej podejmowali pracę, a tak złej sytuacji w PFM-ie jak teraz chyba nigdy nie było.
To już 20 lat... radiosłuchacze o naszym radiu
01.06.2012 09:10
Przeczytaj wspomnienia. Zobacz film.
Pracownicy narzekali na to, że prezes nie wypłaca im pensji, a w hali produkcyjnej jest zimno. O Piotrkowskiej Fabryce Mebli głośno było kilka tygodni temu. Wygląda jednak na to, że po serii kontroli Inspekcji Pracy sytuacja trochę się poprawiła. Co będzie dalej?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat