Artykuły do tagu: Explorer

Piknik Nauki i Techniki jak zwykle nie zawiódł uczniów
70 wystawców wzięło udział w czwartym już Pikniku Nauki i Techniki „Explorer”, który w środę odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Były konkursy, gry i konkurencje sportowe. Do zabawy zaangażowali się uczniowie z Piotrkowa i powiatu.
Tłumy na III Pikniku Nauki i Techniki
70 wystawców i setki uczniów wzięło udział w zorganizowanym jak zwykle w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Pikniku Nauki i Techniki „Explorer”. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Impreza odbywała się w środę 23 maja w godzinach 9-13.
III Piotrkowski Piknik Nauki i Techniki „Explorer”
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie zaprasza w środę 23 maja na III Piotrkowski Piknik Nauki i Techniki „Explorer”. W ramach projektu uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście zaproponują interesujące pokazy popularnonaukowe i edukacyjne związane z tematyką naukowo-techniczną. Impreza odbywać się będzie w godzinach od 9 do 13.
Więcej wystawców i odwiedzających. Drugi
Zakończył się II Piknik Nauki i Techniki "Explorer" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie. Na kilkuset gimnazjalistów z całego regionu czekało ponad 60 wystawców i mnóstwo atrakcji.
II Piknik Nauki i Techniki. Połączą się ze stacją antarktyczną
Popularna “Pioma” organizuje kolejny piknik, który odsłoni tajemnice świata czyli “Explorer”. Impreza odbędzie się 1 czerwca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie.
Piknik EXPLORER w ZSP nr 2
Łazik księżycowy, poduszkowiec, wszędołaz, roboty - takie rzeczy można było zobaczyć w środę w ZSP nr 2 w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat