Artykuły do tagu: EuropeDirect

Dzień Funduszy Europejskich w Piotrkowie
Od środy piotrkowianie świętują Dni Europy. W piątek beneficjenci środków unijnych wraz z uczniami szkół ponadgimnazjalnych spotkali się w Rynku Trybunalskim, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat Unii Europejskiej.
Piotrkowskie Stowarzyszenie EURO-CENTRUM wśród laureatów konkursu Komisji Europejskiej!
Już po raz czwarty Piotrkowskie Stowarzyszenie EURO-CENTRUM zdobyło grant Komisji Europejskiej na prowadzenie Punktu Informacji Europejskiej w międzynarodowej sieci Europe Direct. Piotrkowski punkt będzie jednym z 24 punktów informacji w kraju.
Uczyli się jak prawidłowo wykonać masaż serca
Z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca w piotrkowskim Gimnazjum nr 3 uczniowie uczestniczyli w biciu rekordu w jednoczesnej resuscytacji serca, którą prowadzili przez 30 minut.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
W dniach 12-13 maja w Rynku Trybunalskim i Muzeum w Piotrkowie odbędą się kolejne Dni Otwarte Funduszy Europejskich.
Dzień Europy w Piotrkowie
Dzień Europejski w Piotrkowie zorganizował Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct.
16.12.2015 10:25
Cały rok z Europą!
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Piotrków Trybunalski dziękuje za wspólnie spędzony rok. Warsztaty edukacyjne, seminaria europejskie, Dni Europy i Dzień Przywracania Czynności Serca to tylko niektóre z wydarzeń, podczas których byliśmy z Państwem. Najczęściej jednak spotykaliśmy się z uczniami, którzy wzięli udział w naszych akcjach edukacyjnych.
Sąsiedzkie spotkanie na cyklodromie
Europejski Dzień Sąsiada zorganizowany został w sobotę na piotrkowskim cyklodromie przy ul. Budki.
Piotrków świętował Dni Europy
Już po raz dziewiąty odchodziliśmy Dzień Europy. To jeden z symboli Unii Europejskiej, przypominający o dacie 9 maja 1950 roku, kiedy to ogłoszono Deklarację Schumana o utworzeniu Wspólnoty Europejskiej.
Dni Europy w Piotrkowie Trybunalskim
Europe Direct serdecznie zaprasza na Dni Europy do Piotrkowa Trybunalskiego!
Debatowali o blaskach i cieniach pracy za granicą
W III Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim już po raz drugi odbyła się Debata Oksfordzka, w której uczestniczyli członkowie Szkolnych Klubów Europejskich w II i III LO. Debata odbyła się w języku angielskim a uczniowie rozmawiali o blaskach i cieniach pracy za granicą. Organizatorem był Punkt Informacji Europejskiej EUROPE DIRECT w Piotrkowie Tryb.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat