Artykuły do tagu: Europarlament

Centralna siedziba GDDKiA w Piotrkowie Trybunalskim?
Taki pomysł przedstawili podczas wtorkowej konferencji prasowej przedstawiciele partii Wiosna. To część Europejskiego Programu dla Łódzkiego, który politycy tego ugrupowania chcieliby wprowadzić. Dlaczego Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad miałaby mieścić się w trybunalskim grodzie?
Kandydaci PiS do Europarlamentu przedstawili swój program
Nie dla euro, nie dla seksualizacji dzieci i adopcji przez pary homoseksualne, stop nielegalnej imigracji - to niektóre z punktów zaprezentowanych przez kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Europarlamentu.
Wiemy kto
Anita Sowińska otwiera listy partii Wiosna w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu łódzkim. Tę decyzję ogłosił Robert Biedroń podczas sobotniej konwencji, na której ogłoszono "jedynki" we wszystkich okręgach.
- Moja domena to ochrona zdrowia. Staram się, aby praca moja, Sejmiku Województwa Łódzkiego i Zarządu Województwa Łódzkiego dawała efekt. Nowa dyrektywa o świadczeniach usług transgranicznych, którą rząd polski zaczął implementować do prawa polskiego ma wiele elementów wymagających zmiany. A zmian tych mogą dokonać tylko europosłowie. Chciałbym dobrze przyjrzeć się procesowi zmierzającemu do komercjalizacji placówek zdrowia, która może przynieść bardzo złe efekty - mówił na antenie Strefy FM Dariusz Klimczak, członek Zarządu Województwa Łódzkiego, kandydat do Europarlamentu z listy PSL.
Lista PO gotowa – brak kandydata z Piotrkowa
Dziesięciu kandydatów Platformy Obywatelskiej powalczy w naszym województwie o mandat w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat