Artykuły do tagu: ErnestStaniaszek

Piotrkowianie nagrali piosenkę
„Ile pozostanie w nas” to tytuł piosenki, która dziś ma ogólnopolską premierę. Muzykę i tekst napisał piotrkowianin Wojciech Baranowski. Utwór wykonuje grupa Elenaor Krieger, której wokalistą jest Ernest Staniaszek.
Wojciech Baranowski zaśpiewa z gwiazdami
Wojciech Baranowski wystąpi 28 czerwca na Life Festiwal Oświęcim wspólnie z takimi gwiazdami jak Eric Clapton. Do zaśpiewania na wielkiej scenie zaprosili go organizatorzy.
VoP. Wojtek Baranowski wygrał Bitwę
Wojciech Baranowski przeszedł do kolejnego etapu programu TVP 2 VOICE of POLAND. 22-latek w ringu pokonał Michała Szyca.
VoP. Szansa przed Wojtkiem
Piotrkowianin Wojciech Baranowski stanie w sobotę przed szansą przejścia do kolejnego etapu „Voice of Poland”. Nasz wokalista rywalizować będzie w „ringu” o wygraną i przybliżenie się do wygrania programu.
Ernest Staniaszek nie zapomina o Piotrkowie
Bilety rozeszły się w trzy godziny po rozpoczęciu sprzedaży, a lokal wypełniony był po brzegi. Ernest Staniaszek, finalista 3. edycji programu The Voice of Poland, zagrał koncert w rodzinnym mieście, w klubokawiarni Ormianin Alter Ego.
Ernest Staniaszek o włos od zostania głosem Polski
Było naprawdę blisko! Piotrkowianin Ernest Staniaszek o włos przegrał z Mateuszem Ziółką w ścisłym finale muzycznego show TVP2 The Voice of Poland.
Piotrkowianin Ernest Staniaszek znalazł się w finale programu TVP 2 "The Voice of Poland" brawurowo wykonując piosenkę Ozzy Osbourne'a "I'm coming home". Staniaszek zaśpiewał też w duecie z Marzeną Ugorną utwór Czesława Niemena.
Piotrkowianin Ernest Staniaszek znalazł się w półfinale programu VOICE OF POLAND emitowanego w TVP 2.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat