Artykuły do tagu: Epidemia

Niedzielny raport. Są nowe zakażenia SARS-CoV-2 w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim jest 86 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podały w niedzielę w południe służby wojewody. Cztery nowe przypadki odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim, 5 w powiecie piotrkowskim.
Jedna osoba zakażona koronawirusem w Piomie Odlewni
U jednego z pracowników Piomy Odlewni w Piotrkowie Trybunalskim potwierdzono zakażenie koronawirusem.
Sobotni raport. Ile nowych zakażeń w Piotrkowie i powiecie?
Aż o 104 nowych przypadkach zakażeń SARS-CoV-2 w Łódzkiem informują w sobotę służby wojewody. Mamy 6 nowych zakażeń w powiecie piotrkowskim i 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Dziewięć nowych przypadków odnotowano w powiecie bełchatowskim, a 31 w Łodzi.
Sierpień pierwszym miesiącem, od wybuchu pandemii, ze spadkiem liczby bezrobotnych
Sierpień jest pierwszym miesiącem, od wybuchu pandemii, w którym odnotowano spadek liczby bezrobotnych - zwróciła uwagę szefowa MRPiPS Marlena Maląg, komentując dane GUS. W sierpniu osób bezrobotnych było o półtora tysiąca mniej niż w lipcu.
COVID-19 w szpitalu. Wstrzymują przyjęcia pacjentów na kardiologii
U jednego z pacjentów hospitalizowanych na Oddziale Kardiologicznym w szpitalu przy Rakowskiej w Piotrkowie wykryto zakażenie SARS-CoV2. Od 23 września placówka wstrzymuje przyjęcia na kardiologię i do Pracowni Hemodynamiki.
MEN: 185 placówek oświatowych pracuje w trybie mieszanym, 68 w zdalnym
W trybie mieszanym pracuje 185 placówek oświatowych, a 68 w trybie zdalnym. Pozostałe, czyli 48,2 tys. placówek, działa normalnie – poinformowało we wtorek Ministerstwo Edukacji Narodowej.
COVID-19: Więcej punktów pobrań wymazów w Łódzkiem
W Łódzkiem zwiększyła się liczba punktów pobrań wymazów. Do dyspozycji lekarzy i pacjentów jest 26 punktów pobrań. Nowe punkty otwarto w Łodzi, Rawie Mazowieckiej, Tuszynie, Bełchatowie, Pabianicach, Poddębicach, Brzezinach, Koluszkach i Zduńskiej Woli. Sześć punktów pobrań wydłużyło godziny pracy.
W powiecie piotrkowskim 3 nowe przypadki COVID-19, a 54 w Łódzkiem
W województwie łódzkim są 54 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 3 z nich dotyczą mieszkańców powiatu piotrkowskiego. W radomszczańskim i opoczyńskim chore są po 3 nowe osoby, a w bełchatowskim i tomaszowskim po 1.
Nowe przypadki koronawirusa w Piotrkowie i regionie. Jedna osoba zmarła
W województwie łódzkim jest 61 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z przypadków dotyczą Piotrkowa Trybunalskiego, a pięć powiatu. W szpitalu w Radomsku zmarła 73-letnia mieszkanka ziemi piotrkowskiej. Kobieta miała schorzenia współistniejące. Po dwa nowe zakażenia odnotowano w powiatach bełchatowskim i opoczyńskim, a po jednym w tomaszowskim i radomszczańskim.
77 zakażeń SARS-CoV-2 w Łódzkiem, także w Piotrkowie. W gm. Ręczno ok. 40 dzieci z rodzinami trafi na kwarantannę
W województwie łódzkim jest aż 77 nowych zakażeń koronawirusem - poinformowały w piątek przed południem służby wojewody. Trzy z nich to przypadki z Piotrkowa Trybunalskiego. Z kolei w Ręcznie potwierdzono zakażenie w pracownika gminy odpowiedzialnego za dowożenie dzieci do szkoły. Po 4 nowe przypadki odnotowano w powiatach bełchatowskim i opoczyńskim, a aż 39 w samej Łodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat