Artykuły do tagu: Energetyków

Na krańcach Piotrkowa płonęły bele słomy
650 bel słomy stanęło w ogniu na polu w okolicach ul. Energetyków w Piotrkowie. Słup ognia i dymu wznosił się w linii prostej za marketem Auchan.
Pieniądze wspólnoty traktował jak własne?
Piotrkowska prokuratura sprawdza, czy zarządca nieruchomości w jednej z piotrkowskich Wspólnot Mieszkaniowych roztrwonił pieniądze lokatorów.
Kilkadziesiąt minut temu na jednym z piotrkowskim skrzyżowań rozpędzony Peugeot wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle doprowadzając tym samym do zderzenia z innym pojazdem tej samej marki.
Zakończyły się prace związane z budową pasa dla zawracających do Carrefoura przy ulicy Sikorskiego w Piotrkowie.
Ta wiadomość z pewnością ucieszy kierowców w Piotrkowie. Pas dla zawracających do Carrefoura przy Al. Sikorskiego zostanie wykonany do 23 grudnia - zapewnia MZDiK w Piotrkowie. Wykona go przedsiębiorstwo drogowe PEUK S.A.
Niby-rondo: Projekt pasa dla zawracających
Przed skrzyżowaniem Alei Sikorskiego z obwodnicą N-S w Piotrkowie jeszcze w tym roku ma zostać wykonany dodatkowy pas do zawracania dla jadących do Carrefoura.
Sygnalizacja świetlna na tzw. niby-rondzie od samego początku funkcjonuje źle. Co gorsza okazuje się, że od chwili włączenia nie mogła działać dobrze, ponieważ nie pozwalają na to pętle indukcyjne wbudowane zbyt blisko linii zatrzymania pojazdów. Sterownik nie otrzymuje informacji o znajdujących się tam autach czego efektem jest długie oczekiwanie kierowców na zapalenie się zielonego światła.
11.09.2008 11:12
Światła dla ozdoby?
Sygnalizacja świetlna na tzw. niby-rondzie od samego początku funkcjonuje źle. Co gorsza okazuje się, że od chwili włączenia nie mogła działać dobrze, ponieważ nie pozwalają na to pewne parametry techniczne. Sygnalizacja świetlna została włączona przede wszystkim pod wpływem społecznych nacisków związanych z ponurą statystyką kolizji i wypadków w tym miejscu.
Nie działa sygnalizacja świetlna na niby-rondzie za Carrefourem w Piotrkowie. Wczorajsza nawałnica uszkodziła urządzenie sterujące sygnalizatorami.
Na przeklinanym przez kierowców i znanym z wielu stłuczek i wypadków skrzyżowaniu Al. Sikorskiego z ul. Energetyków w Piotrkowie uruchomiono wreszcie sygnalizację świetlną.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat