Artykuły do tagu: Enduro

Jonny Walker zwycięzcą Red Bull 111Megawatt [zdjęcia]
Ryk tysiąca silników, ambitni zawodnicy, trasa w spektakularnym terenie i tłumy fanów. Taka była 3. edycja Red Bull 111 Megawatt rozegrana na terenie KWB Bełchatów. Spośród 500 zawodników zakwalifikowanych do niedzielnego finału, tylko 18. udało się dojechać na metę. Po zaciętej walce, kiedy to cały czas zmieniali się liderzy pościgu, zwyciężył Jonny Walker. Tym samym, Brytyjczyk obronił swój ubiegłoroczny tytuł. Najlepszy spośród Polaków był Tadeusz Błażusiak, zajmujący 5. lokatę.
Zawody w największym... wykopie w Europie
Już 17 i 18 września w wyrobisku Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie odbędą się zawody Red Bull 111 Megawatt. Wyścigi hard enduro trzeci raz rozegrane będą w największym wykopie w Europie. Gwiazdą tegorocznych zmagań będzie jeden z najlepszych zawodników świata - Polak, Tadeusz Błażusiak.
Pierwszy dzień motocyklowych zmagań w kopalni za nami
Pięciuset uczestników stanęło wczoraj na starcie, by ścigać się na terenie Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie.
Motorami wjadą na teren kopalni
Już dziś (6 września) teren Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie stanie się areną zaciętej offroadowej rywalizacji. Śmiałkowie na motorach “rozjadą” kopalnię.
Na motorach po terenie kopalni
Już za cztery tygodnie teren Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie stanie się areną zaciętej offroadowej rywalizacji. Śmiałkowie na motorach "rozjadą" kopalnię.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat