Artykuły do tagu: Endorfina

Wspominali bieg z Esslingen do Piotrkowa
W 2017 pobiegli z Esslingen do Piotrkowa, w 2018 z Vienne do Esslingen, a w tym roku planują pobiec z włoskiego Udine do Esslingen. Wszystko to w ramach projektu Go Connect Europe. Obecnie niemiecki biegacz Andreas Weiner z klubu Lima Prima tworzy materiał wideo o biegu z 2017 i w tym celu przyjechał do Piotrkowa.
Biegacze wrócili na stadion
Miłośnicy biegania z Piotrkowa po raz pierwszy w tym sezonie spotkali się na wspólnym treningu w ramach akcji „Biegam, bo lubię”. Bezpłatne zajęcia tradycyjnie odbywają na stadionie Concordii w każdą sobotę o godzinie 9.30.
Przebiegli prawie 1000 km w cztery dni
W czwartek po południu polscy i niemieccy biegacze, biorący udział w projekcie ESPIOT 2017 dobiegli do celu. Przypomnijmy, pokonując trasę ok. 1000 kilometrów, członkowie Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina i niemieckiego klubu Lima Prima chcieli uczcić 25. rocznicę podpisania umowy partnerskiej pomiędzy miastami, a także 800-lecie Piotrkowa.
Ekipa ESPIOT 2017 w połowie trasy
Uczestnicy biegu sztafetowego z niemieckiego Esslingen do Piotrkowa, w którym biorą udział polscy i niemieccy biegacze zbliżają się do polsko-niemieckiej granicy. Przypomnijmy, pokonując trasę ok. tysiąca kilometrów, członkowie Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina i niemieckiego klubu Lima Prima chcą uczcić 25. rocznicę podpisania umowy partnerskiej pomiędzy miastami, a także 800-lecie Piotrkowa.
 Prezydent przekazał biegaczom symboliczną pałeczkę sztafetową
W piątek w nocy członkowie Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina wyruszą do niemieckiego Esslingen, stamtąd wrócą do Piotrkowa biegnąc. W tym sztafetowym biegu wezmą udział zarówno polscy, jak i niemieccy biegacze. W ten sposób jedni i drudzy chcą uczcić 25. rocznicę podpisania umowy partnerskiej pomiędzy Piotrkowem i Esslingen, a także 800-lecie Piotrkowa.
Jubileuszowy bieg z Niemiec do Polski
Piotrkowscy i niemieccy biegacze z klubów Endorfina i Lima Prima w cztery dni zamierzają przebiec trasę z niemieckiego Esslingen do Piotrkowa Trybunalskiego. W ten sposób chcą uczcić 25. rocznicę podpisania umowy partnerskiej pomiędzy obydwoma miastami.
W duchu charytatywnego biegania
W najbliższą sobotę o godzinie 9.30 na Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie w ramach akcji BiegamBoLubie odbędzie się II PKO Bieg Charytatywny.
BbL – II PKO Bieg Charytatywny
W najbliższą sobotę, tj. 17.09.2016r. o godzinie 9:30 na Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie Trybunalskim w ramach akcji BiegamBoLubie odbędzie się II PKO Bieg Charytatywny.
Piknik Równych Szans. Endorfina zaprasza
Już po raz trzeci Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina zaprasza na Piknik Równych Szans, który odbędzie się 21 maja na boisku Filii UJK w Piotrkowie przy ul. Słowackiego 114/118 w godz. 10.00 – 14.00.
II Piknik Równych Szans w Piotrkowie
W sobotę (23 maja) na boisku UJK w Piotrkowie odbył się II Piknik Równych Szans, zorganizowany przez Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina oraz Akademicki Związek Sportowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat