Artykuły do tagu: Elewacja

Elewacja mediateki „dojrzewa”
Wygląd elewacji nowego budynku na placu Pofranciszkańskim zaniepokoił jedną z mieszkanek miasta. Piotrkowianka pyta, czy mediatece nie zaszkodziły przypadkiem pokazy laserowe. Urzędnicy magistratu, po konsultacji, z projektantem obiektu zapewniają, że zmiany, jakie przechodzi miedziana elewacja są zupełnie normalne.
Właściciele kamienicy w Rynku Trybunalskim z I nagrodą
W piotrkowskiej Mediatece 800-lecia podsumowano XI edycję konkursu „Nowa Elewacja”. I miejsce i 20.000 złotych dla właścicieli kamienicy w Rynku Trybunalskim 9 – Katarzyny Maciaszczyk i Artura Łągwy. W tym roku wybierano spośród 8 wyremontowanych budynków.
Podsumowali XIII Piotrkowskie Dni Kultury. Wręczyli nagrody w konkursie
Były Festiwal Sztuki Interakcje, Festiwal Kapel Podwórkowych, Noc Traktu Wielu Kultur oraz Festiwal Miast Partnerskich, teraz nadszedł czas na podsumowanie. W poniedziałek, 28 maja o godzinie 18.00 w MOK-u zorganizowano Koncert Galowy XIII Piotrkowskich Dni Kultury. Podczas spotkania wręczono nagrody osobom zasłużonym dla kultury, ogłoszono też wyniki konkursu "Nowa Elewacja 2017". Na zakończenie wystąpił piotrkowianin, Marcin Januszkiewicz.
„Nowa Elewacja” po raz jedenasty
Właściciele piotrkowskich nieruchomości mogą już zgłaszać swoje budynki do kolejnej edycji konkursu "Nowa Elewacja". W tym roku po raz jedenasty Urząd Miasta zachęca w ten sposób gospodarzy kamienic by w wyremontowali swoje budynki.
Nowa Elewacja - wystawa zdjęć w piotrkowskim Muzeum
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, to kolejne miejsce, w którym przez najbliższe dwa tygodnie prezentowana będzie plenerowa wystawa fotograficzna przedstawiająca metamorfozę zabytkowych piotrkowskich kamienic. Zdjęcia ukazują zwycięzców wszystkich edycji konkursu pn. „Nowa Elewacja”.
Kamienica przy Pijarskiej 7 najlepsza
Kamienica przy Pijarskiej 7 wygrała 9 edycję konkursu "Nowa Elewacja" organizowaną tradycyjnie przez Urząd Miasta w Piotrkowie. Właściciele budynku otrzymali w nagrodę 20.000 złotych. Nagrody wręczono podczas uroczystości zakończenia Festiwalu Folkloru Miejskiego.
Spokojnie, wykonawca musi to naprawić!
Wieżowiec przy ul. Belzackiej, tuż przy Kwadracie, zyskał nową elewację. Inwestycja nie została jeszcze zakończona, a po jednej ze ścian już spłynęła farba. - Wykonawca musi to poprawić - uspokaja spółdzielców prezes spółdzielni.
Szkoła przy ul. Stronczyńskiego najładniej odnowionym budynkiem
Budynek szkoły i przedszkola sióstr Dominikanek w Piotrkowie (Dominikańskie Centrum Edukacyjne przy ul. Stronczyńskiego 1) wygrał konkurs na najlepiej odrestaurowaną elewację w 2014 roku. To już siódma edycja konkursu organizowanego przez piotrkowski magistrat.

fot. Magda Waga
Tynk z kamienicy spada na głowy mieszkańców
Z kamienicy przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Mickiewicza odrywają się fragmenty tynku. Jak informują nas mieszkańcy, trzeba uważać, by nie spadły komuś na głowę.
Nowa Elewacja: Nie przyznano pierwszego miejsca
Dzisiaj w Urzędzie Miasta przyznano nagrody w konkursie „Nowa Elewacja 2011”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat