Artykuły do tagu: ElżbietaRadziszewska

Dyskutowali o roli mediów (VIDEO)
„Radio i telewizja publiczne oraz prywatne. Czy to są wolne media?” – to temat spotkania zorganizowanego w poniedziałek w Piotrkowie przez Klub Obywatelski. Uczestniczyli w nim: Krzysztof Luft (b. rzecznik premiera Jerzego Buzka, b. członek KRRiTV), Przemysław Szubartowicz (b. dziennikarz Polskiego Radia) i Elżbieta Radziszewska (posłanka PO).
Co dalej z polską edukacją? Klub Obywatelski zaprasza
W dyskusji na temat teraźniejszości i przyszłości polskiej oświaty udział wezmą m.in. przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz, była minister edukacji w rządzie PO – PSL Krystyna Szumilas oraz poseł Elżbieta Radziszewska.
Posłanka PO krytykuje posła PiS
Elżbieta Radziszewska, posłanka PO Ziemi Piotrkowskiej krytykuje innego parlamentarzystę z okręgu nr 10 czyli Antoniego Macierewicza (PIS), obecnie ministra obrony narodowej. Jej zdaniem wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości szkodzi wojsku i Polsce.
Absolwenci szkół technicznych odebrali wyróżnienia
23 laureatów, absolwentów średnich szkół technicznych b. województwa piotrkowskiego otrzymało w sobotę wyróżnienia i nagrody w 10-tej edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP. Uroczystość zorganizowano w siedzibie NOT w Piotrkowie.
Posłanka Radziszewska zorganizowała spotkanie w sprawie przychodni nr 5
Sprawą przychodni przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie zainteresowała się piotrkowska posłanka PO Elżbieta Radziszewska. Była wicemarszałek zaprosiła do dyskusji podczas czwartkowego spotkania w Urzędzie Miasta przedstawicieli władz województwa, magistratu, starostwa, obu piotrkowskich szpitali.
- Poseł Radziszewska podczas blokady mównicy i fotela marszałka przeglądała jego dokumenty – powiedział w TVP Info Jacek Sasin, parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości. - To bzdura – powiedziała w rozmowie ze Strefą FM piotrkowska posłanka PO.
Pensje płacimy na bieżąco. Wicestarosta odpowiada posłance
- Szpital na bieżąco reguluje swoje należności – powiedział na antenie Radia Strefa FM Piotr Wojtysiak, wicestarosta piotrkowski. Samorządowiec odpowiedział w ten sposób na sugestie posłanki Elżbiety Radziszewskiej, która sugerowała, że są pracownicy placówki przy Roosevelta otrzymują wynagrodzenie z dużym opóźnieniem.
Rodzinny Rajd Rowerowy po raz 17
Około 200 osób wzięło udział w 17 edycji Piotrkowskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego posłanki Elżbiety Radziszewskiej. W tym roku trasa wiodła z Piotrkowa do Łazów Dąbrowa w gminie Sulejów i z powrotem.
Były premier przyjeżdża do Piotrkowa
Quo vadis Polsko?" - taką nazwę ma spotkanie, w którym udział weźmie Włodzimierz Cimoszewicz, b. premier, marszałek Sejmu i minister spraw zagranicznych. Polityk przyjedzie do Piotrkowa w poniedziałek 16 maja.
Marszałek Sejmu z wizytą w Piotrkowie
Małgorzata Kidawa-Błońska, marszałek Sejmu RP spotkała się w środę w jednej z piotrkowskich restauracji z działaczkami społecznymi z Piotrkowa i regionu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat