Artykuły do tagu: Ekstraklasa

Wpływ sponsorów na poziom Ekstraklasy
Pieniądze w dzisiejszym futbolu odgrywają ogromną rolę, a jednym z największych źródeł przychodów do klubowej kasy stanowią sponsorzy. Jednak, czy mają oni realny wpływ na poziom rozgrywek?
W Piotrkowie nie ma klimatu dla futbolu?
Jeszcze w pierwszej dekadzie XXI wieku kluby piłkarskie z byłego województwa piotrkowskiego grały nie tylko w drugiej czy pierwszej lidze, ale w samej ekstraklasie. Dlaczego to tylko wspomnienia?
„Zakładaliśmy, że nie będziemy chłopcami do bicia”
12 punktów i 6 miejsce w tabeli to dotychczasowy wynik beniaminka ekstraklasy piłkarskiej PGE GKS Bełchatów. Drużyna, która jeszcze niedawno grała w I lidze jest dziś trudnym rywalem dla każdego zespołu. To zasługa piłkarzy, ale także ich trenera Kamila Kieresia, który był gościem programu O TYM SIĘ MÓWI w Radiu Strefa FM.
PGE GKS Bełchatów zdegradowany
PGE GKS Bełchatów został zdegradowany z T-Mobile Ekstraklasy. W meczu ostatniej kolejki drużyna Kamila Kieresia zrobiła to co do niej należało – wygrała w Gliwicach z Piastem. Wygrało niestety także Podbeskidzie Bielsko-Biała.
W miniony weekend rozgrywki zainagurowała piłkarska Orange Ekstraklasa. PGE GKS Bełchatów podejmował na własnym boisku Kolportera Koronę Kielce. Po jednostronnym widowisku gospodarze wygrali 2:0 ( 2:0 ). Pierwszą bramkę dla Bełchatowian w tym sezonie zdobył Carlo Costly w 19 min. po podaniu Tomasza Jarzębowskiego. W 39 min. po dokładnym dośrodkowaniu Macieja Stolarczyka na listę strzelców wpisał się Jacek Popek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat