Artykuły do tagu: Eksmisja

Właściciel sklepów mięsnych skapitulował. Spółdzielnia odzyskała lokale
Po dwóch latach walki spółdzielnia mieszkaniowa odzyskała swoje lokale. Piotrkowski przedsiębiorca od jesieni 2017 roku zajmował bez umowy cztery sklepy, nie płacąc przy tym za wynajem, w dodatku prowadził sprzedaż mięsa bez dostępu do wody. Dług wobec spółdzielni urósł do kilkuset tysięcy złotych. Kilka dni temu przedsiębiorca wreszcie skapitulował.
Furiat z siekierą rzucił się na komornika
Policjanci zatrzymali 62-latka, który zaatakował siekierą komornika eksmitującego go z mieszkania.
A.Ostrowski: Ludzie nie mogą lądować na bruku
Poseł Artur Ostrowski apeluje do piotrkowskich radnych, aby przyjrzeć się problemom mieszkańców miasta, objętych wyrokiem eksmisyjnym z prawem do lokalu socjalnego.- Tacy ludzie mają prawo przebywać w swoich dotychczasowych mieszkaniach do momentu przyznania lokalu socjalnego, tymczasem coraz częściej są wyrzucani przez właścicieli kamienic, którzy tego prawa nie respektują. Trzeba coś z tym zrobić - mówi poseł SLD.
10.12.2009 10:20
Cienka czerwona linia
Ulica Piastowska w Piotrkowie: Na polecenie administratorki kamienicy na podwórku lądują rzeczy kobiety, która od dawna nie pokazuje się w mieszkaniu. Ulica Stefana Żeromskiego: Właścicielka każe pozdejmować okna i drzwi w większości pomieszczeń, chociaż w niektórych są lokatorzy; tacy, którzy nie płacą czynszu. Aleja 3 Maja: Sławomir Pawlik pogodził się z nakazem eksmisji.
Wyrzucił lokatora na bruk
Kamienica pod numerem 6 przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej wygląda dziś pięknie. Niepiękne jest to, co się w niej stało. Współwłaściciel kamienicy i administrator w jednej osobie wszedł do mieszkania pod nieobecność lokatora. Wyrzucił jego rzeczy do piwnicy, a starą sukę Dianę przywiązał do trzepaka na podwórku. Dziś niepełnosprawny mężczyzna tuła się między służbową pakamerą na jedenastym piętrze wieżowca i klitką Tadeusza Siwego z sąsiedniej kamienicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat