Artykuły do tagu: Ekonomik

11.11.2018 00:32
Żywa flaga w Ekonomiku
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 z okazji stulecia wolnej Polski gościli piotrkowskich kombatantów i śpiewali hymn w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”.
Nie ma chętnych na dyrektora SOSW
Nie rozstrzygnięto konkursu na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Piotrkowie. Z prozaicznego powodu: nie było chętnych. Znamy natomiast nazwiska nowych - starych dyrektorów w dwóch kolejnych placówkach.
„Dziewczyny trochę poniosło”. Dyrektor „Ekonomika” komentuje filmik uczennic
Kiedy w serwisie YouTube ukazał się film nakręcony przez grupę uczennic z piotrkowskiego „Ekonomika”, w sieci zawrzało. Produkcja uczennic w bezpośredni sposób nawiązuje do filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, słów na k… (i nie tylko) jest więc tam… sporo. Dziś sprawę komentuje dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5, a także wychowawca uzdolnionej filmowo młodzieży.
„Niebezpieczne kobiety” w piotrkowskim Ekonomiku
W sieci pojawił się film „Ekonomik. Niebezpieczne kobiety”, w którym główne role grają uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie. W jedną z ról wcielił się również nauczyciel tej placówki. Obraz nawiązuje to najnowszej produkcji Patryka Vegi.
Dzień Otwarty w piotrkowskim Ekonomiku
W środę (25 lutego) piotrkowski Ekonomik (ZSP nr 5) gościł u siebie gimnazjalistów z Piotrkowa i całego powiatu. W ramach Dnia Otwartego szkoła zaprezentowała młodzieży swoją ofertę. Spotkania, prezentacje, sesja fotograficzna, karaoke, występy taneczne i wokalne - te i inne atrakcje cieszyły się dużym zainteresowanie. Szkołę odwiedziło ponad 600 osób.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat