Artykuły do tagu: Edukacja

Nauczyciele wznawiają strajk
Nauczyciele znów strajkują. Tym razem protest ma być jednak inny niż ten wiosenny. Szkoły nie będą zamknięte, więc rodzice nie muszą obawiać się o swoje dzieci. Nauczyciele chcą pokazać istotne kwestie dotyczące ich pracy. Zdecydowali się więc na strajk włoski.
Spotkanie z Wyspiańskim w piotrkowskiej ''Budowlance''
Uczniowie piotrkowskich podstawówek spotkali się ze Stanisławem Wyspiańskim. To w ramach akcji "Spotkanie z..." organizowanego już po raz czwarty przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
Kto się boi edukacji seksualnej?
Czym się różni seks-edukatorka od edukatorki seksualnej? Czy coś może grozić nauczycielowi, który opowie nieletnim o antykoncepcji? I dlaczego tyle ostatnio mówi się o edukacji seksualnej w szkołach?
Skorzystaj z bezpłatnych kursów zawodowych w województwie łódzkim!
TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do wzięcia udziału w projekcie “Stawiamy na kwalifikacje”, który ma na celu podwyższenie kompetencji zawodowych mieszkańców województwa łódzkiego. Jakie są warunki zgłoszenia i które kwalifikacje można uzyskać?
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia do Piotrkowa.
Żłobek przyjazny maluchom
Od 1 września 2018 roku rodzice maluchów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic mogą korzystać z usług Prywatnego Żłobka Magdaleny Jakubiak.
Najdłużej działające prywatne przedszkole w Piotrkowie
Prywatne Przedszkole Magdalena Jakubiak powstało 1 września 2002 roku. Było to pierwsze w Piotrkowie Trybunalskim prywatne przedszkole, które rozpoczęło swoja działalność przy ul. Parkowej 38. W maju 2008 roku przedszkole rozrosło się tak bardzo, iż jego właścicielka zmuszona była do przeniesienia placówki do nowego, większego budynku. Mieścił się on przy ulicy Wolborskiej 50. Tuz obok, pod numerem 48, 1 września 2008 roku została otwarta pierwsza klasa Prywatnej Szkoły Podstawowej, a 1 września 2011 roku także Prywatne Gimnazjum.
Zdobądź pewny zawód w szkole TEB EDUKACJA w Piotrkowie Trybunalskim!
Wybór własnej ścieżki zawodowej to jedna z najtrudniejszej decyzji w życiu. Jest to szczególnie trudne dla młodych ludzi, którzy dopiero są na etapie poznawania siebie i swoich predyspozycji zawodowych. Możliwości jest wiele, ale tylko niektóre z nich mogą przynieść oczekiwane rezultaty, czyli fach w ręku i podjęcie pracy w zawodzie. Można to uzyskać, ucząc się w szkole TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim.
Teddy Eddie - nauka języka przez zabawę!
Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń POINT powstało w 2009 roku. Jest to nowoczesna, bardzo dynamicznie rozwijająca się szkoła języków obcych i centrum .
Friends - szkoła inna niż wszystkie
Friends – piotrkowska szkoła języka angielskiego i hiszpańskiego prowadzona przez Magdalenę Pietrusiewicz i Marcina Gliszczyńskiego

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat