Artykuły do tagu: Ebook

Agencja e-commerce z Wrocławia podpowiada. Jak wygląda marketing w sklepie internetowym?
Agencja e-commerce z Wrocławia zdecydowała się udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania właścicieli sklepów internetowych. Jeśli chcesz zadbać o skuteczny marketing swojego sklepu, skorzystaj z tej okazji. Dzięki zawartym tu radom możesz przyciągnąć więcej klientów. Wyraźnie zwiększysz też swoje zyski. Co najważniejsze, wyróżnisz się na tle konkurencji i już wkrótce będziesz ważnym graczem na rynku.
W piotrkowskiej bibliotece możesz wypożyczyć czytnik ebooków
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie uruchomiła kolejną usługę. Tym razem czytelnicy mogą wypożyczyć czytnik ebooków. Kilka takich urządzeń zostało już wypożyczonych.
Facebook przeszkoli przedsiębiorców z Piotrkowa
W piotrkowskiej mediatece odbędzie się we wtorek 29 października bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie.
Pięć sporów o książki
Spierać można się o wszystko i większość z nas lubi to robić, oczywiście pod warunkiem, że spory prowadzone są kulturalnie. Są i tacy, którzy wolą kłócić się i obrażać wzajemnie, ale to na szczęście margines. Jednym z najpopularniejszych tematów umożliwiających spieranie się są książki – i nic dziwnego, bo pełne są treści, które każdy człowiek odbiera inaczej. Nie tylko o treść i ocenę książek można się spierać. Oto pięć innych tematów możliwej dysputy:
11 pomysłów na treści na Twoim fanpage'u w 2017 roku
Brak słońca i niskie temperatury nie sprzyjają Twojej kreatywności? Konkurencja wczoraj stworzyła świetny viralowy post i zastanawiasz się jak mogłeś nie wymyślić tego pierwszy? Facebook znowu obciął zasięgi organiczne, a statystyki muszą się zgadzać? Spieszymy na ratunek! Poniżej 11 uniwersalnych pomysłów na treści, które możesz opublikować na (prawie) każdym prowadzonym fanpage’u:
24.04.2014 09:08
Życzenia
Na facebookowym profilu Graffiti Piotrków pojawił się tekst autorstwa Mariusza Baryły, w którym zajmuje się on tematem świątecznym. Poniżej prezentujemy cały artykuł.
Dochodzenie ws. nawoływania do zabójstwa Trynkiewicza
Piotrkowska prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie nawoływania do pozbawienia życia Mariusz Trynkiewicza.
Znajdź Bibliotekę Pedagogiczną na Facebooku
"Kogo nie ma na Facebooku, ten nie istnieje." Maksyma trochę na wyrost, lecz nie ona stanowiła impuls dla pedagogicznej książnicy do zaistnienia na tej platformie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat