Artykuły do tagu: EKUZ

Zabierz dokumenty na wakacje
Pracujemy za granicą, wyjeżdżamy na studia, a także nie stronimy od wycieczek czy wczasów zagranicznych. Zarówno możliwości prawne, jak i finansowe sprawiają, że nic nie stoi na przeszkodzie, by zwiedzać świat, pracować tam, gdzie mamy ochotę, a także uczyć się, jak chcemy. Oczywiście jest to dość mocno związane z otwarciem granic oraz umowami podpisanymi z poszczególnymi krajami. Do sporej części z nich pojedziemy z dowodem, żeby wjechać do innych potrzebujemy paszportu a do jeszcze innych także wizy. Te wszystkie wymagania oczywiście należy sprawdzić przed wyjazdem. Zobacz, czego jeszcze będziesz potrzebować.
Wkrótce ferie zimowe. Przed wyjazdem pamiętaj o karcie EKUZ!
W Łódzkiem ferie rozpoczną się 11 lutego. Osoby, które planują ferie za granicą lub nawet krótki wypad na narty powinny pamiętać o karcie EKUZ! W środę w salach obsługi NFZ w Łodzi i delegaturach wydano w sumie 741 kart EKUZ.
W sobotę EKUZ bez kolejki
Najbliższa sobota 1 grudnia to dobra okazja, by przed zagranicznym świątecznym urlopem odebrać EKUZ bez kolejki. Wszystkie siedziby łódzkiego NFZ w sobotę, 1 grudnia pracować będą od godz. 8 do 16.
Ferie za granicą? Pamiętajcie o karcie EKUZ!
Ferie w Łódzkiem zaczynają się już w najbliższą sobotę. Jeśli zamierzacie wyjechać na narty za granicę, pamiętajcie o zabraniu ze sobą karty EKUZ i o wykupieniu prywatnego ubezpieczenia – rachunki za zwiezienie toboganem ze stoku to koszt około 150 euro! Kartę EKUZ warto wyrobić jak najszybciej, tym bardziej, że kolejki w salach obsługi NFZ z dnia na dzień będą dłuższe. Tylko jednego dnia wydano w Łódzkiem aż 630 kart EKUZ.
Majówka poza granicami kraju? Pamiętaj o wizycie w NFZ
Zbliża się majówka. Przypominamy, że warto mieć EKUZ podczas weekendowych eskapad po Europie. Liczba kart wydawanych w siedzibach łódzki oddział NFZ wzrasta z każdym dniem, zostały 3 dni, żeby wyrobić EKUZ przed 1 maja.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat