Artykuły do tagu: Dzwon

Dzwon Warneńczyka ponownie zabrzmiał w Piotrkowie
W sobotę, punktualnie o 18, w kościele farnym w Piotrkowie rozległo się 9 uderzeń dzwonu Władysława III Warneńczyka. Było to symboliczne uczczenie rocznicy śmierci władcy Polski, ale też element obchodów stulecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Dzwon będzie bił codziennie o 18.
Zabrzmi dzwon piotrkowskiej Fary
Piotrków Trybunalski wraca do tradycji bicia dzwonu Władysława III Warneńczyka, który znajduje się w kościele farnym. Jak informuje Urząd Miasta, dzwon będzie bił codziennie o godz. 18.00.
D. Dzwonnik. Nie dopuszczę do upadku klubu
Concordia Piotrków to jeden z najstarszych klubów w Polsce. Według dokumentów to także najstarszy klub w województwie łódzkim obchodzący w tym roku 105 rocznicę powstania.
Kondycja Concordii nie jest jednak najlepsza o czym mówił na antenie Radia Strefa FM jej prezes Dariusz Dzwonnik.
Concordia wygrała z prezydentem - sprostowanie
Sprostowanie Urzędu Miasta do treści informacji opublikowanej na naszym Portalu 22 listopada br.
Prezes Concordii ma przeprosić prezesa OZPN
To już prawdopodobnie koniec sprawy pomiędzy prezesem Concordii Dariuszem Dzwonnikiem a prezesem OZPN Stanisławem Sipą. Sąd Okręgowy w Piotrkowie utrzymał w mocy wyrok Sądu I instancji. Dzwonnik musi przeprosić Sipę w prasie, pokryć koszty sądowe oraz te poniesione przez prezesa OZPN.
Concordia coraz bliżej IV ligi. Co dalej?
To już prawie pewne. Po wysokiej przegranej w Siedlcach 1:6 z miejscową Pogonią i wygranej Warty Sieradz 3:2 z Bronią Radom na sześć kolejek przed końcem rozgrywek Concordia praktycznie spadła do IV ligi. A przecież w poprzednim sezonie piotrkowski klub nie utrzymał się w II lidze. Czy to koniec zasłużonego klubu? Czy piotrkowski sport chyli się ku upadkowi?
Piotrków: Krzyk Dzwonnika poprzez billboardy
W Piotrkowie pojawiło się kilkanaście billboardów, które spowodowały spore zamieszanie w lokalnym… środowisku politycznym.
Akt oskarżenia przeciw prezesowi OZPN
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko prezesowi Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Stanisławowi S.
2 marca - to kolejny termin rozprawy apelacyjnej między prezesem OZPN Piotrków Stanisławem Sipą a prezesem Concordii Piotrków Dariuszem Dzwonnikiem.
Sipa - Dzwonnik – Czy dziś koniec procesu?
Czy dziś zakończy się proces w sprawie domniemanego pomówienia prezesa piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie przez prezesa Concordii Piotrków?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat