Artykuły do tagu: Dziury

Dziury na skrzyżowaniu Polnej i Kostromskiej
Na skrzyżowaniu z ruchem okrężnym ulic Polnej i Kostromskiej, w jego zachodniej części znajdują się jak to kiedyś jeden z radnych je nazwał "upierdliwe" dziury - pisze w interpelacji radny Jan Dziemdziora.
Radny doprosił się o remont
W ramach realizacji projektu „Trakt Wielu Kultur – etap II” zostały podjęte prace związane z modernizacją ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej. Jednak stan drogi przy ulicy Generała Grota Roweckiego, która dochodzi do remontowanej POW jest fatalny.
Kilkuset poszkodowanych kierowców
250 wniosków od kierowców poszkodowanych na piotrkowskich drogach przyjął Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Najczęściej kierowcy uszkadzają felgi, zawieszenie oraz opony.
Piotrków: Będą łatać szkolne dziury
Dziurawy dach w III LO, niedocieplone ściany, okna do wymiany. Piotrkowskie szkoły czekają poważne inwestycje. Część z nich wykonana zostanie już w tym roku.
Łatają dziury na krajowej „dwunastce”
W regionie kontynuowane są prace związane z usuwaniem skutków zimy. Ekipy remontowe likwidują ubytki na dwukilometrowym odcinku DK nr 12 między Grabicą a Wolą Komacką.
Drogowcy łatają, kierowcy narzekają
Trwa naprawa piotrkowskich dróg. Zdaniem niektórych kierowców prace remontowe rozpoczynają się o zbyt późnej godzinie i tym samym utrudniają ruch po mieście.
Dlaczego na naprawę dziur brakuje pieniędzy?
(List do redakcji) Chciałbym się odnieść do tematu dziur na ulicach Piotrkowa i braku funduszy na ich naprawę. Stwierdzam, że przyczyną powyższego jest ewidentny brak nadzoru urzędników nad firmą wykonującą naprawy.
Piotrków: Na Krętej nadal dziura na dziurze
- Od zimy nikt nawet nie próbował załatać jednej dziury w okolicy mojego domu. Ale, co ciekawe - odcinek Krętej (od ulicy Spacerowej do ulicy Piaskowej) został załatany. Na pozostałej części drogi przy Cmentarzu Żydowskim straszne dziury. Zresztą każdy kto tamtędy przejeżdża wie, że nie warto mieć na liczniku więcej niż 20 kilometrów – przekazał informacje portalowi ePiotrkow.pl mieszkaniec tamtych rejonów miasta, pan Mateusz.
Piotrków: Na Zawodziu wreszcie zaczęli łatać dziury
Wjazd na Zawodzie od strony Słowackiego był dla kierowców prawdziwą udręką. Dziura na dziurze. Dziś wreszcie drogowcy ostro wzięli się do pracy i zaczęli uzupełniać braki.
Po zimie wiele gminnych dróg wygląda jak szwajcarski ser, dlatego rozpoczęto łatanie dziur.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat