Artykuły do tagu: Dzierżawa

Opozycja pyta o ciepłownictwo
Dzierżawa miejskiego majątku ciepłowniczego przedłużona do końca 2018 roku. Taką decyzję podjęli nasi radni podczas ostatniej sesji. Dziś nasze ciepłownie dzierżawi Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej, to jednak może się zmienić.
MZGK będzie nadal dzierżawić ciepłownie
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej będzie dzierżawił miejskie ciepłownie do końca roku. Co będzie później?
26.01.2016 05:39
Strefa kusi inwestorów
Kolejna działka wchodząca w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej znalazła swojego nabywcę. Tym razem wydzierżawiona została nieruchomość przy ul. Nowowiejskiej 24 o powierzchni ponad 1,5 hektara.
Przedsiębiorcy zainteresowani Strefą?
Czy przedsiębiorcy chcą inwestować w Piotrkowie? Działka przy ul. Mireckiego funkcjonująca w ramach tzw. Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej była wystawiana do dzierżawy już dwukrotnie. Bezskutecznie. Teraz urzędnicy postanowili wyłączyć ją ze Strefy, bo nieruchomość chce kupić jeden z lokalnych przedsiębiorców. Jest więc szansa na utworzenie nowych miejsc pracy.
Nie ma chętnych na budynek po SP nr 10
Nie ma chętnych na dzierżawę budynku po byłej Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. Do magistratu nie wpłynęła ani jedna oferta.
Tego budynku nikt nie chce
Pięć przetargów na sprzedaż budynku po Szkole Podstawowej nr 10 zorganizowało już miasto. Nikt nie był zainteresowany zakupem nieruchomości przy al. 3 Maja 7. Teraz urzędnicy postanowili wydzierżawić budynek.
Czy znajdzie się chętny na remont molo?
Molo na Zalewie Sulejowskim w Smardzewicach w powiecie tomaszowskim być może wreszcie doczeka się remontu. Od wielu lat ten obiekt turystyczny niszczeje, do tej pory nie można było rozpocząć żadnych inwestycji ze względu na problemy z ustaleniem właściciela samego mola. Teraz jednak sytuacja się zmieniła.
Nie na sprzedaż, a do dzierżawy. Na 29 lat władze miasta planują wydzierżawić nieruchomość przy ulicy Dmowskiego w Piotrkowie. Wysokość czynszu dzierżawnego ma zostać wylicytowana w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Budynek przy Dmowskiego 38 już nie na sprzedaż, a do wydzierżawienia. Biurowiec należący niegdyś do Piomy, a obecnie do miasta, od wielu lat niszczeje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat