Artykuły do tagu: DzienMatki

Wyjątkowy Dzień Matki w Focus Mall
Dzień Matki to święto, o którym nie można zapomnieć. Wszystkich poszukujących wyjątkowego prezentu, który będzie nie tylko miłym podarunkiem, ale i okazją do spędzenia wspólnych chwil, Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza do skorzystania z wyjątkowej propozycji. W Dzień Matki, 26 maja każda mama wraz z dzieckiem, będzie miała okazję otrzymać oryginalną pamiątkę w postaci obrazu – karykatury. W tym dniu pięć niezwykłych kobiet z Piotrkowa, którym przyszło się zmierzyć z rakiem, weźmie udział w niezwykłej metamorfozie.
22.05.2018 07:10
Atrakcje na Dzień Matki
Dzień Matki to nie tylko prezenty od dzieci. To także klubowe atrakcje. Kilka oferuje piotrkowski klub Sejf.
Pomysły Na Prezenty Dla Mamy
26. maja to dzień, w którym szczególnie doceniamy wszystkie mamy. To okazja, by miłym słowem, prezentem czy choćby wspólnym spędzeniem czasu podziękować im za wszystko, czym obdarowują nas przez całe życie. Przy wyborze prezentu warto pamiętać, że nie musi być on bardzo kosztowny czy wyszukany. Powinien przede wszystkim budzić miłe skojarzenia i uśmiech na twarzy ukochanej osoby.
Mały Krzyś prezentem na Dzień Matki
Zaledwie chwilę po tym, jak mały Krzyś przyszedł na świat, wrócił do swojej mamy z laurką i drobnym upominkiem...
Dzień Matki w Focus Mall
Z okazji Dnia Matki w galerii Focus Mall we wtorek (26 maja) od godziny 13.00 do 20.00 będzie działało profesjonalne studio fotograficzne. Zostanie ono urządzone na parterze galerii w okolicach fontanny.
Dzień Patrona, Dzień Sportu, Dzień Matki...
W tym roku Dzień Dziecka w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej odbył się pod hasłem „Postaw na rodzinę”. Jest to ogólnopolska kampania profilaktyczno-edukacyjna.
Dla uczniów był to dzień niezapomnianych przeżyć, gdyż połączono go Dniem Patrona Szkoły, Dniami Sportu Szkolnego, Dniem Matki oraz kampanią „Postaw na rodzinę”.
Dzień Matki w szpitalu przy ul. Roosevelta
Święto wszystkich mam trwało w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie przez dwa dni: 24 i 26 maja.
W Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim dziś druga część obchodów Dnia Matki pod hasłem „Dla Ciebie, Mamo”.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza na program artystyczny z okazji Dnia Matki - niedziela 25 maja, początek o godz. 17.00.
Dzień Matki w Focus Mall
Z okazji Dnia Matki w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski w poniedziałek 26 maja br. od godziny 13.00 do 20.00 będzie działało profesjonalne studio fotograficzne. Zostanie ono urządzone na parterze galerii w okolicach fontanny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat