Artykuły do tagu: DzieńTurystyki

XIII Nocne Śpiewanie zabrzmiało w Piotrkowie
Do wczesnych godzin rannych potrwa koncert finałowy XIII Nocnego Śpiewania, które odbywa się w Piotrkowie w ramach wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki. Piosenki turystyczne, poetyckie i szanty usłyszeć można w Centrum idei "Ku Demokracji".
W piątek początek obchodów Światowego Dnia Turystyki
W Piotrkowie Trybunalskim w dniach 29 września - 1 października odbywać się będą wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki.
Nocne śpiewanie z okazji Światowego Dnia Turystyki
Zapraszamy do 800-letniego Piotrkowa Trybunalskiego na niezwykłe spotkanie z okazji Światowego Dnia Turystyki. W piątek 29 września o godz. 19.30 na dziedzińcu Centrum idei „Ku Demokracji” podczas koncertu finałowego XIII Nocnego Śpiewania wystąpią laureaci Festiwalu Piosenki Turystycznej oraz gwiazdy wieczoru: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, Grupa Poetycko-Muzyczna Przeznaczenie, Beata KRÓLIKIEWICZ i Tomek Morozowski Bez nut, Paweł Małolepszy Grzmiąca półlitrówa i Smak jabłka. Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat