Artykuły do tagu: DzieńStrażaka

II Gminny Dzień Strażaka w Bogdanowie
Strażacy ochotnicy z gminy Wola Krzysztoporska 6 maja świętowali II Gminny Dzień Strażaka. Tym razem odbył się on w Bogdanowie.
13.05.2017 15:01
Strażacy świętują
Uroczyste obchody Powiatowego Dnia Strażaka zorganizowano w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim. Zasłużeni strażacy odebrali odznaczenia i awanse, z tej okazji przygotowano również piknik dla mieszkańców.
Strażacy w roli głównej
„Straż pożarna wczoraj i dziś” - pod takim hasłem w Wolborzu zorganizowano w sobotę Powiatowy Dzień Strażaka. Na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach odbyły się m.in. pokazy zabytkowego sprzętu i specjalistycznych grup ratowniczych PSP.
Samolotem do pożaru - Święto Strażaka w Wolborzu
Gaszenie pożaru z powietrza przy użyciu specjalistycznego samolotu gaśniczego Dromader będzie można zobaczyć w Wolborzu, w ramach Powiatowego Dnia Strażaka.
Strażacy świętowali w Piotrkowie
W ubiegłą sobotę (23 maja) w Piotrkowie obchodzono Powiatowy Dzień Strażaka.
Będą świętować Powiatowy Dzień Strażaka
W najbliższy weekend strażacy z powiatu piotrkowskiego obchodzić będą swoje święto.
Aby wody w sikawkach wam nie zabrakło
Choć Międzynarodowy Dzień Strażaka obchodzony jest 4 maja, to piotrkowskie uroczystości związane ze świętem wszystkich podopiecznych świętego Floriana odbywają się dzisiaj. Obchody Powiatowego Dnia Strażaka w Piotrkowie rozpoczęto mszą świętą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat