Artykuły do tagu: DzieńDziecka

Gminny Dzień Dziecka w Sulejowie. Zobacz, jak się bawili!
Urząd Miejski w Sulejowie, Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie i Ochotnicza Straż Pożarna z Sulejowa zorganizowali nie lada gratkę dla najmłodszych mieszkańców gminy, czyli Gminny Dzień Dziecka.
Nowe boiska w gminie Grabica
O dwa nowe boiska wzbogaciła się gmina Grabica. Zostały one ufundowane przez prywatnego inwestora. W środę 30 maja podczas festynu uroczyście oba obiekty oddano do użytku. Impreza połączona została z obchodami Dnia Dziecka. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, m.in piknik i malowanie twarzy. Nie zabrakło też przedstawicieli władz samorządowych województwa i powiatu na czele z wicemarszałkiem Dariuszem Klimczakiem, przewodniczącym Sejmiku Województwa Łódzkiego Markiem Mazurem i wicestarostą piotrkowskim Piotrem Wojtysiakiem. Dzieci od gości otrzymały piłki.
Wyjątkowy Dzień Dziecka w Hotelu Podklasztorze
Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza 2 czerwca od godz. 13.00 wszystkich mieszkańców Sulejowa i okolic na Dzień Dziecka. Przygotowujemy dla Was dmuchany zamek oraz animacje dla najmłodszych, a od godz. 15.00 będziemy szukać ukrytego skarbu Cystersów.
Dzień Dziecka w Karuzeli Smaków
Już w najbliższą sobotę Karuzela Smaków i Avocado Bowling Club zapraszają rodziców z dziećmi na Dzień Dziecka! Tym razem, szykujemy dla najmłodszych m.in. konkursy, ściankę do malowania oraz dmuchany zamek. Oprócz tego, przygotowaliśmy promocję na kręgle dla rodzin, w cenie 32 zł/h oraz specjalne menu dla Dzieci. Impreza odbędzie się 2 czerwca, startujemy o godz. 13.00.
Wojewódzkie obchody Dnia Dziecka w Łódzkim Domu Kultury
W Łódzkim Domu Kultury w sobotę 26 maja odbył się finał wojewódzkiego Ekologicznego Dnia Dziecka z Literaturą i Sztuką, podczas którego wręczono nagrody uczestnikom 47. edycji konkursu recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”.
Sulejów zaprasza dzieci!
Tegoroczny Gminny Dzień Dziecka w Sulejowie będzie rozgrzewką przed wspólną zabawą w Strefie Kibica, mundial przecież zbliża się wielkimi krokami.
46. Świerszczykowe Wierszyki, czyli Wojewódzkie Obchody Dnia Dziecka w Łódzkim Dom Kultury
W minioną niedzielę, 4 czerwca, w Łódzkim Domu Kultury odbył się finał Wojewódzkiego Ekologicznego Dnia Dziecka - 46. Świerszczykowe Wierszyki 2017. W wydarzeniu wzięło udział ponad 350 dzieci w wieku szkolnym z terenu całego województwa łódzkiego. Przyznano łącznie 139 nagród i wyróżnień.
02.06.2017 06:24
Dzień Dziecka w Muzeum
Z okazji Dnia Dziecka piotrkowskie Muzeum przygotowało specjalną ofertę. Podczas zajęć przeprowadzonych w salach pałacu zygmuntowskiego najmłodsi uczyli się trudnej sztuki pisania gęsim piórem, a także wysłuchali piotrkowskich legend w interpretacji Piotra Gajdy.
Paczka z podarunkami trafiła do domu dziecka
Hipermarket Auchan w Piotrkowie przeprowadził zbiórkę na rzecz wychowanków piotrkowskiego Domu Dziecka. Przez ponad miesiąc można było podarować najpotrzebniejsze artykuły.
Piknik z czworonogami z okazji Dnia Dziecka
Impreza odbyła się w czwartek w Piotrkowie na boisku na terenie UJK. Dla milusińskich przygotowano moc atrakcji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat