Artykuły do tagu: Działkowa

Opel spłonął na Działkowej
W środę przed południem na ul. Działkowej w Piotrkowie doszło do pożaru samochodu osobowego. Na szczęście nikt nie został ranny.
Potrącił dwoje pieszych, próbował uciekać. Obywatelskie zatrzymanie w Piotrkowie
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy - 45-latek, jadąc ulicą Działkową w Piotrkowie, zjechał na chodnik i potrącił dwoje pieszych w wieku 78 i 82 lata, potem nie zatrzymując się uciekł w kierunku ulicy Sulejowskiej.
Mariusz Trynkiewicz przerywa milczenie
Morderca zza krat pisze list do dziennikarki Polsatu.
Trynkiewicz jednak wyjdzie na wolność?
11 lutego Mariusz Trynkiewicz, który w 1988 roku w Piotrkowie zabił 4 chłopców wyjdzie prawdopodobnie na wolność. Takie informacje padły w niedzielnym programie „Państwo w Państwie” emitowanym na antenie Telewizji Polsat i Polsat News. Z rzeszowskiego więzienia, gdzie odbywa karę 25 lat pozbawienia wolności nie trafi jednak do rodzinnego Piotrkowa, a do innej miejscowości w Polsce.
Mieszkańcy porozmawiają o wolności Trynkiewicza
Za niespełna miesiąc Mariusz Trynkiewicz, który w brutalny sposób zamordował czterech chłopców, opuści mury więzienia jako wolny człowiek.
Działkowa 6 bez gazu – jest zarząd, będzie remont
Mieszkańcom Działkowej 6 w Piotrkowie Towarzystwo Budownictwa Społecznego gaz odcięło w kwietniu. Powodem był katastrofalny stan instalacji gazowej i zagrożenie wybuchem. Po kilku miesiącach i trudnych rozmowach wybrano zarząd wspólnoty i podjęto decyzję o remoncie.
Mieszkańcy Działkowej 6 bez decyzji o remoncie
Podczas ostatniego zebrania wspólnoty mieszkaniowej, poświęconego kwestii pozbawienia lokatorów bloku przy ul. Działkowej 6 w Piotrkowie dopływu gazu, nie podjęto żadnej konkretnej decyzji. Dlaczego? Nie udało się wybrać nowego zarządu wspólnoty mieszkaniowej.
Na święta... odcięli gaz mieszkańcom Działkowej
- Nie mamy jak gotować, jak zmywać, nie możemy się umyć – skarżą się mieszkańcy bloku przy ulicy Działkowej 6 w Piotrkowie. Kilka dni temu Towarzystwo Budownictwa Społecznego podało informację o odcięciu gazu w budynku i tak też się stało.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat