Artykuły do tagu: Dyskusja

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 19 czerwca 2013 r. o godz. 17.00.
Podyskutują na temat „Żniwa gniewu”
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza wszystkich miłośników literatury i dyskusji literackich na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 17 kwietnia o godz. 17:00. Przedmiotem rozmowy będzie „Żniwo gniewu” Lucie Di Angeli – Ilowan.
Nie brać pieniędzy „na to, co dają”!
Jak wykorzystać dla Piotrkowa Trybunalskiego 300 miliardów z Unii Europejskiej? To pytanie przewodnie spotkania Piotrkowskiego Klubu Dyskusyjnego, które odbyło się we wtorek w WSH.
11 kwietnia w ODA przy Dąbrowskiego 5 odbędzie się wykład i dyskusja "Czy sztuce potrzebna jest cenzura?". Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jurecki, przewodniczący jury Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Początek o godzinie 18.00.
Biblioteka: Będą dyskutować o
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza wszystkich miłośników literatury i dyskusji literackich na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 20 marca o godz. 17.00. Tym razem dyskusja dotyczyć będzie "Dzienników kołymskich" autorstwa Jacka Hugo-Badera.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza wszystkich miłośników literatury na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 17 października 2012 o godzinie 17.00.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na spotkanie z Władysławem Zammelem, synem Michała Zammela, autora książki “W pułapce gestapo i NKWD – historia mojego życia”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat